رئیس سامسونگ به دلیل رشوه‌دهی و اختلاس دستگیر شد!

رئیس سامسونگ به دلیل رشوه‌دهی و اختلاس دستگیر شد!

آقای لی جه یونگ (Lee Jae-yong) رئیس شرکت بزرگ سامسونگ به دلیل یک سری از اتهامات مشکوک نظیر رشوه‌دهی و اختلاس دستگیر شد! آقای یونگ از سال 2014 و پس از پدرش به عنوان رئیس سامسونگ انتخاب شده بود و حال در چنگ قانون اسیر شده است.
وقت خداحافظی با یاهومیل فرا رسیده است!

وقت خداحافظی با یاهومیل فرا رسیده است!

به نظر می‌رسد با سرویس پست الکترونیک یاهو باید خداحافظی کنیم؛ به واسطه آن‌که رخنه‌های امنیتی متعددی در این مدت شناسایی شده و در بعضی موارد جزییات مربوط به نفوذ‌ها نیز منتشر شده‌اند. به واسطه این حملات هکرها موفق شدند به اطلاعات و داده‌های شخصی تعدادی از کاربران دست پیدا کنند. در جدیدترین مورد هکرها موفق شده‌اند از طریق کوکی‌های جعلی به حساب‌های کاربران نفوذ کنند.
اولین کارگاه "مدیریت فناوری، نوآوری و نقش فناوری اطلاعات در آن"

اولین کارگاه "مدیریت فناوری، نوآوری و نقش فناوری اطلاعات در آن"

مديريت فناوری يك مبحث بين رشته‌اي است كه علوم و مهندسي را با مديريت پيوند مي‌زند. از ديدگاه مديريت فناوری، فناوری اصلي‌ترين عامل توليد ثروت است و ثروت چيزي بيشتر از پول است كه مي‌تواند عواملي مانند ارتقاي دانش، سرمايه فكري، استفاده موثر از منابع طبيعي و ساير عوامل موثر در ارتقاي استاندارد و كيفيت زندگي را شامل شود
به‌روزرسانی مایکروسافت در آخرین دقیقه به تعویق افتاد

به‌روزرسانی مایکروسافت در آخرین دقیقه به تعویق افتاد

ممکن است از خواندن این تیتر متعجب شده باشید، اما دقیقا همین اتفاق افتاده است. آسیب‌پذیری جدیدی که در آخرین دقایق از سوی کارشناسان بخش امنیتی مایکروسافت شناسایی شد، این شرکت را بر آن داشت تا به‌روزرسانی ماهیانه خود را با تاخیر منتشر کند. این اقدام مایکروسافت یک بار دیگر نشان داد شرکت‌های بزرگ برای حفظ اعتبار خود حاضر نیستند در هر شرایطی محصول، سرویس یا به‌روزرسانی را به بازار عرضه کنند.
هر آنچه که نیاز است در مورد رویداد جهانی MWC 2017 بدانید (همراه با بحث و تبادل نظر)

هر آنچه که نیاز است در مورد رویداد جهانی MWC 2017 بدانید (همراه با بحث و تبادل نظر)

طرفداران واقعی اندروید سه تاریخ مشخص شده در تقویم برای نمایشگاه‌های بزرگ تکنولوژی بین‌المللی دارند: CES (نمایشگاه محصولات الکتریکی مصرفی) در لاس‌وگاس، IFA (نمایشگاه بین‌المللی رادیو) در برلین و MWC (کنفرانس جهانی موبایل) در بارسلونا. از آنجا که MWC رویداد اروپایی شماره یک در سه ماهه اول سال 2017 است، در اینجا ما هم علاقه مندیم به شرح آن بپردازیم. تا زمان برگزاری رویداد MWC، ما شما را با جدیدترین اخبار و شایعات این رویداد بروز نگه می‌داریم. در حال حاضر ال‌جی و سونی تاریخ‌های کنفرانس مطبوعاتی خود را تأیید کرده‌اند. همچنین بطور قطعی می‌دانیم که آیا گلکسی اس 8 در ام‌دبلیوسی منتشر می‌شود یا نه. آخرین خبر هم این است که شیائومی در مراسم امسال شرکت نخواهد کرد. با فیسیت همراه باشید.
مسیر حرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۷

مسیر حرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۷

پرواضح است که دنیای رقابت شوخی بردار نیست و این قاعده حتی برای شرکت‌های چند ده میلیارد دلاری نیز صدق می‌کند. اگر طی چند روز اخیر پیگیر اخبار دنیای بوده باشید، بدون شک در جریان هستید که موسسه Brand Finance، به تازگی فهرستی از ارزشمندترین برندهای امسال را منتشر کرده است که بر اساس آن گوگل یا بهتر بگوییم آلفابت، به عنوان ارزشمندترین برند جهان شناخته شده است. برای مدت پنج سال پی در پی طی سال‌های اخیر، اپل به عنوان باارزش‌ترین شرکت دنیا حکومت می‌کرد، با این حال فهرست امسال نشان می‌دهد که نداشتن خلاقیت و نوآوری سرانجام باعث افول ساکنین کوپرتینو شده است.
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید