«تعلق خاطر مردم به ایران و خلیج فارس، مایه‌ی دلبستگی و هم بستگی و امنیت کشور است.» این پیام خانم اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه‌ی ملی در دومین آیین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس بود. همایشی که مورد حمایت نهاد ریاست جمهوری در تهران است و امسال برای دومین بار در روز یکشنبه، 10 اردیبهشت ماه سال 96، مصادف با روز ملی خلیج فارس در سازمان اسناد و کتابخانه‌ی ملی برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت صنعتی و بازرگانی صحت، این همایش که به تأسی از نامگذاری امسال به "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال"، با رویکرد مدیریت جهادی در اقتصاد مقاومتی برگزار شد؛ با هدف ارائه دیدگاه‌ها و نظرات مشورتی و راهبردی به مسئولین کشور، میان مدعوین در خصوص تشویق کارآفرینی، تولید باکیفیت داخلی، اشتغال پایدار، مصرف کالای ایرانی و برون رفت از رکود، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مراسم امسال که با حمایت ارگان های دولتی چون مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان انرژی اتمی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و بسیاری دیگر از نهادهای عالی رتبه‌ی کشوری برگزار شد؛  میزبان خانم‌ها اشرف بروجردی (رئیس سازمان اسناد و کتابخانه‌ی ملی)، پروین فرشچی (معاون دریایی سازمان محیط زیست) و آقایان حجت الاسلام والمسلمین یونسی (دستیار ویژه‌ی ریاست جمهوری در امور اقوام و ملیت های دینی و مذهبی)، کریم زارع (ریاست باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان)، پروفسور مهدی الوانی (پدر مدیریت ایران)، دکتر فرهود و دکتر فروتن بود. برپایی این محفل در حضور صاحبنظران، نمایندگان مجلس، سازمان انرژی اتمی، کارشناسان اقتصادی و مدیران شرکت ها، بهانه ای برای تقدیر از 31 واحد اشتغال زا و کارافرین نمونه کشوری و مدیران جهادی کشور در حوزه صنعت و اقتصاد شد. شرکت صنعتی و بازرگانی صحت برای دومین سال پیاپی ضمن حضور در این همایش، موفق به کسب تندیس همایش و لوح تقدیر از مجمع عالی نخبگان مدیریت کشور گردید.


انتشار محتوا:اخبار رسمی