اگر یکی از ایرپادهای بی‌سیم اپل را گم کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 28 آذر 95 ساعت: 19:45:00

اپل سرانجام پس از چند ماه تاخیر هفته گذشته ایرپادهای بی‌سیم خود را برای آماده فروش کرد. این هدفون‌های بی‌سیم همزمان با آیفون 7 معرفی شدند و انتظار می‌رفت که تا ماه اکتبر به بازار عرضه شوند. اما این اتفاق نیفتاد و اپل هم حرفی از زمان دقیق عرضه این محصول نزد. بسیاری از کارشناسان عنوان کرده بودند که اپل برای عرضه هدفون‌های جدیدش با دو مشکل اساسی رو به روست: اول اینکه اپل باید اطمینان حاصل می‌کرد موسیقی به صورت همزمان بر روی هر دو گوشی هدفون استریم شوند و دوم اینکه اپل باید راهی می‌اندیشید تا اگر فردی یکی از گوشی‌های ایرپاد خود را گم کرد یا باتری این محصول خراب شد، به مشکل نخورد. سوالاتی مطرح بود از این قبیل که آیا یک گوشی همچنان قادر به پخش موسیقی خواهد بود؟ آیا راهی برای تعویض باتری یا خرید تنها یک عدد گوشی ایرپاد وجود دارد؟

گویا اپل توانسته است بر این مشکل غلبه کند و برای تعطیلات سال نو سرانجام ایرپادهای بی‌سیم به بازار عرضه شده‌اند. اپل برای رفع هرگونه ابهام در مورد گم شدن یکی از گوشی‌های ایرپاد یا خراب شدن باتری آن نیز توضیحات کاملی در وب‌‌سایت خود منتشر کرده است.

بر اساس اعلام اپل شما با پرداخت 159 دلار یک جفت ایرپاد بی‌سیم و جعبه شارژ آن را دریافت می‌کنید. با این حال اگر یکی از گوشی‌های ایرپاد یا جعبه شارژ را گم کنید لازم نیست یک جفت ایرپاد دیگر خریداری کنید. شما می‌توانید هرکدام از آن‌ها یعنی گوشی چپ یا راست یا جعبه شارژ را به قیمت 69 دلار خریداری کنید. اگر بخواهید باتری هر کدام از اجزای ایرپادهای جدید را تعویض کنید و هنوز مدت زمان خدمات پس از فروش یک‌ساله شما به پایان نرسیده باشد، با 49 دلار می‌توانید این کار را انجام دهید. اگر وارانتی شما نیز به پایان رسیده باشد نیز باید قید تعویض باتری را زده و 69 دلار برای خرید نمونه نو آن هزینه کنید. البته به این قیمت‌ها باید هزینه 6.95 دلاری مالیات را نیز اضافه کرد.

نظرتان در مورد این قیمت‌ها چیست؟ به نظر شما ایرپادهای اپل ارزش 160 دلار را دارند؟

منبع: gsm

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید