تنظیمات آیکون های نوار وظیفه درویندوز 10

   
نام نویسنده:
 جمعه 30 مرداد 94 ساعت: 09:37:23

اگر دنبال کننده ی مطالب آموزشی و خبرهای ویندوز 10 گروه Faceit باشید،می دانید که در بخش های مختلف نکات کاربری را به کاربران ویندوز 10 آموزش داده ایم.برای مثال "چگونه برنامه ها را در تسک بار ویندوز 10 پین کنیم " و یا مطالب دیگر.

حالا در این قسمت به شما خواهیم گفت که چگونه، آیکون های سمت راست نوار وظیفه و یا همان تسک بار را تنظیم کنید تا دلخواهتان باشد.

 

1.به قسمت تنظیمات Seeting بروید.فرمان کوتاه کیبورد باز کردن تنظیمات دکمه ی ویندوز و کلید I است.Windows key + I.زمانی که پنجره ی تنظیمات باز شد، قسمت سیستم System را انتخاب کنید تا باز شود. سپس بر روی Notifications & actions کلیک کنید تا پنجره ی آن باز شود.

1

 

 

2. بر روی Turn system icons on or off کلیک کنید.

2

 

 

3.هر آیکونی را که می خواهید انتخاب کنید.می توانید همه ی آیکون ها را فعال کنید و یا آن هایی را که می خواهید فعال کنید.آیکون های موجود در این قسمت بر روی قرار گرفتن در قسمت راست تسک بار یا نوار وظیفه عبارت است از:ساعت،صدا،شبکه،پاور،شاخص ورودی که مربوط به کیبورد است یا همان Input Indicator، لوکیشن و اکشن سنتر.

3

می توانید به وسیله ی قسمت On و Off که در جلوی هر یک وجود دارد،گزینه ها را فعال و یا غیر فعال کنید.اگر در این کار به مشکل برخورد کردید می توانید از قسمت پشتیبانی ویندوز 10 کمک بگیرید و یا با گروه Faceit در میان بگذارید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید