نمایش توئیت ها در نتایج جستجوی گوگل

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
گوگل و توئیتر، همکاری جدیدی را آغاز کرده اند تا بر اساس پرس و جوی کاربر، توئیت های مناسب نیز در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود. این اولین بار نیست که گوگل برای نتایج جستجو، در بین توئیت ها نیز می گردد ولی اولین بار است که بجای لینک به صفحه توئیت، توئیت را به صورت کامل با لینک، هشتگ، عکس و ویدئو در سمت راست صفحه نشان می دهد.


این تغییرات، اولین بار در فروردین گذشته، به برنامه های موبایلی iOS و اندروید افزوده شد ولی حالا، شرکت آنها را به صورت رسمی عرضه  و این ویژگی را به وبسایت میزکار گوگل هم اضافه کرده است.
توئیت های نمایش داده شده در نتایج جستجو، مانند آنچه که شرکت برای تکنولوژی های مختلف، افراد مشهور یا شرکت ها انجام می داد و پررنگ می کرد، پررنگ نمی شوند ولی توئیت ها با استفاده از یک صفحه ی اسکرولی نمایش داده می شوند تا کاربر بتواند توئیت های بیشتری از در مورد آن موضوع را مشاهده کند.
به صورت پیشفرض، آخرین توئیت ها نمایش داده می شوند ولی گاهی اوقات نیز ممکن است توئیت های قدیمی تری که مهم تر هستند، در نتایج بیایند.
این همکاری بین توئیتر و گوگل از اهداف دیک کستولو، مدیرعامل سابق توئیتر می باشد که بیشتر در جهت سودرسانی به برندها است تا کاربران ثابت توئیتر. این نوع جستجو و نمایش توئیت ها تنها زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت + Twitter جستجو شده باشد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید