بازی بتلفیلد 4 همراه با عملیات شبانه

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 1 شهریور 94 ساعت: 08:34:04


احساس خطر مانند حمله سربازهای دشمن یا حمله هلیکوپترها در روز بسیار راحت تر است. در تاریکی شب، سخت تر می توان حملات را تشخیص داد. یکی از نقشه های جدید Zavod، Graveyard Shift نام دارد، که نسخه شبانه ی Zavod 311 است. افراد در آن ساختمان های قدیمی، راه های عبوری زیر زمینی و جنگلهای بزرگ اطراف را می شناسند. در شب، تنها تعداد کمی از چراغها روشن می شوند و کاربر باید حدس بزند که دشمنان کجا ممکن است پنهان شده باشند.
کمک ناچیزی نیز در بعضی از تجهیزات وجود دارد. محتوای جدید در قالب یک عینک جدید، به میان می آید که مبارزه را آسانتر می کند، با استفاده از نورهای قوی نیز می توان یک مکان مشخص را نشانه گذاری کرد یا با انداختن نور مستقیم، دید دشمنان را از بین برد. از وسایل نقلیه نیز می تواند استفاده شود ولی خطراتی در استفاده بخش های هوایی وجود دارد. پرواز در شب دید کمی برای خلبانان به  وجود می آورد ولی نورهای روی هلیکوپتر هدف راحتی را برای سربازان با اسلحه های ضد هوایی ایجاد می کنند.
اینها اطلاعاتی است که EA منتشر کرده است و انتظار می رود که اطلاعات بیشتر به زودی در اواخر شهریور ماه منتشر شود. عملیات شب، برای همه کاربران رایگان است و به افراد اجازه می دهد تا تجربه مبارزه در شب را داشته باشند.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید