گوگل کد به حالت تعلیق در خواهد آمد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 2 شهریور 94 ساعت: 17:43:13


این بدان معناست که از فردا، افرادی که بر روی گوگل کد پروژه دارند، قادر نخواهند بود تا در آن تغییراتی ایجاد نمایند علاوه بر این نمی توانند از سیستم های کنترلی چون گیت، سابورژن یا مرکوریال برای وارد نمودن نسخه های جدید یا تغییر در تنظیمات مدیریتی بهره بگیرند.
دارندگان پروژه هنوز هم می توانند به کمک گیت، سابورژن یا مرکوریال داده های خود را بار گیری نموده و از ویژگی "انتقال به گیت هاب" نیز بهره بگیرند.
اولین نشانه ای که به ما یادآوری می کند که گوگل می خواهد در استراتژی های مربوط به گوگل کد تجدید نظر نماید، اولین نمونه های این تجدید نظر در ماه مه 2013 و زمانی دیده شدند که این سرویس اعلام نمود که قصد دارد تا امکان ارایه ی بسته های قابل بارگیری شدن را برای مدیران حساب های کاربری لغو نماید.
همزمان با فاصله گرفتن گوگل از خدماتی که سرویس های مدرنی چون گیت هاب ارایه می دادند، در ماه مارس گوگل اطلاعیه ای را مبنی بر تعلیق امکان ساخت پروژه های جدید و این مساله که این سرویس به صورت رسمی در ژانویه ی 2016 تعطیل می گردد، ارایه نمود.

google-code-enters-read-only-stage-move-your-projects-to-github-while-you-still-can-489929-2
در اقداماتی که در راستای اجرای این اعلامیه صورت گرفت می توان به تعلیق گوگل کد اشاره کرد. این تعلیق فرصتی است برای دارندگان کد تا بتوانند کد های خود را به سایر سرویس های به اشتراک گذاری کد انتقال دهند.
پس از این دوره ی تعلیق که تا ژانویه ی 2016 ادامه خواهد داشت، پروژه های گوگل کد تنها به صورت صفحات وب ارایه خواهند شد و دسترسی به کد و کنترل نسخه ممکن نخواهد بود، علاوه بر این، مخازن خصوصی نیز غیر قابل دسترس می گردند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • میلاد
  2016-11-25 19:14:17

  با سلام، بعلت نقض خط مش در گوگل پلاس جیمیل من به حالت تعلیق در اومده هواهشمندم ازتون التماس میکنم راهنمایی کنید چند وقت این حالت تعلیق طول خواهد کشید این هم ایمیل من هست خواهشمندم راهنمایی کنید milad.99xx74@gmail.com

  پاسخ دادن
  • نگاه دیگران
   2016-11-25 19:25:13

   سلام دوست گرامی منظور از تعلیغ چی هست بیشتر توضیح بدین تا بشه راهنمایی مناسبی کرد

   پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید