آیفون 8؛ ساندویچی از جنس شیشه و استیل

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
به تازگی گزارشات جدید از جزییات طراحی کلی آیفون‌های جدید اپل توسط منبع معتبر DigiTimes منتشر شده که در ادامه می‌توانید از آن آگاه شوید.

با آغاز سال جدید میلادی طرفدارانبیش از هر زمان دیگری پس از فوت استیوجابز منتظر هستند بار دیگر شاهد به کارگیری نوآوری‌های جدید دربه مناسبت تولد ده سالگی این محصول باشند. تیم کوک مدیرعامل وقتنیز چندی پیش به مناسبت دهمین سالگردنظر خود را درباره آینده این محصول این طور اعلام کرد: "در یک دهه گذشتهاستاندارد تلفن‌های همراه را تغییر داده و ما تازه کار را شروع کرده‌ایم، چراکه بهترین‌ها هنوز در راهند." بدین ترتیب امسال باید شاهدجدید با طراحی کاملا جدید و فوق‌العلاده‌ای باشیم.

طبق گزارش جدید DigiTimes که روز گذشته منتشر شدبرای ساختجدید قید آلومینیوم را زده و قصد دارد از شیشه تقویت شده و مقاوم در برابر ضربات احتمالی در قاب پشتی و جلویی (صفحه‌نمایش) و میان آن‌ دو برای شاسی اطراف از استیل ضدزنگ استفاده کند. برای ساخت بدنه اطرافجدید از استیل ضدزنگ استفاده می‌شود که طی روند آهنگری خاص میزان مقاومت آن افزایش می‌یابد و زمان و هزینه کمتری صرف ساخت آن می‌شود. پیش از این استیل ضدزنگ در محصولاتی مانند۴ وبودیم امابه دلیل چگالی بالای این فلز که منجر به افزایش وزنمی‌شود تصمیم گرفت از آلومینیوم سری ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ استفاده کند. اما به نظر می‌رسد امروزه شرایط تغییر کرده و استیل ضد زنگ توانسته پتانسیل‌های بیشتری برای ساخت آیفون‌های جدید داشته باشد. همچنین به دلیل کاهش ۳۰ الی ۵۰ درصدی فرایند CNC این فلز برایهم به صرفه تر تمام می‌شود.

منبع: gsm

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید