پنج نمونه از بهترین برنامه‌هایی که به کمک آن‌ها می‌توان بارش شهابی را تماشا کرد.

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 5 شهریور 94 ساعت: 04:32:17


Dark Star meter App
برای تماشای بارش شهابی لازم است تاریک‌ترین قسمت آسمان را بیابید. این برنامه اطلاعاتی راجع به ویژگی‌های آسمان شب در محلی که کاربر قرار دارد، در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به عنوان مثال اطلاعاتی چون تاریکی و یا روشنایی آسمان شب و یا وجود ابرهای مزاحم. قیمت این برنامه تقریباً یک دلار است.
Start Chart
نام هر ستاره‌ی دنباله‌دار از تصویری گرفته شده که در آسمان شبیه به ‌آن دیده می‌شود. این برنامه کمک می‌کند تا کاربر محل صور فلکی را پیدا کند. این برنامه رایگان است.
Meter Shower Calendar
این برنامه در واقع یک تقویم است که زمان یک بارش شهابی را به کاربر اعلام می‌کند. حتی می‌تواند زمان شروع، اوج و پایان بارش شهابی را نیز اعلام کند. به علاوه این برنامه اطلاعاتی راجع به وضعیت ماه هم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این برنامه رایگان است.
Dark Sky
وضعیت آب و هوایی همواره در حال تغییر است. هر لحظه ممکن است به دلیل شرایط جوی نامساعد مثل باد و باران شدید، مانعی برای تماشای بارش شهابی بوجود بیاید. این برنامه گزارشی لحظه به لحظه در مورد وضعیت آب و هوایی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. قیمت این برنامه تقریباً 4 دلار است.
Telescope HD
این برنامه از دوربین تلفن همراه هوشمند به عنوان یک تلسکوپ استفاده می‌کند، با قابلیت‌هایی مثل زوم. مسلماً این بهترین ابزاری نیست که با آن بتوان بارش شهابی را تماشا کرد. این برنامه رایگان است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید