شرکت مایکروسافت در حال توسعه طرح جدید Outlook.com خود می باشد

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 12 شهریور 94 ساعت: 07:25:32


Add-in ها برای اولین بار در جشنواره خود شرکت مایکروسافت در ماه آوریل معرفی شدند و به عنوان راهی برای به کار انداختن برنامه Office شرکت مایکروسافت و متناسب کردن آن با APIcross-platform انتخاب شدند .
به عنوان مثال کاربران می توانند به منظور داشتن یک برنامه اجرایی با Uber در نسخه کامپیوتر برنامهOutlook ، یک یادآور بر روی تقویم سیستم درست کنند و بدین ترتیب در زمان مقرر بتوانند همان یادآوری را با استفاده از تلفن همراه iPhone خود مشاهده نمایند .
از جمله نمونه های دیگر این مقوله ، پرداخت هزینه شام از طریق بخش inboxPayPal ، ویرایش پیام ها باEvernote، زمان بندی ایمیل ها از طریقBoomerang ، به راه انداختن هزاران کارتوسط IFTTT ، وارد کردن جزئیات رستوران توسط Yelp و ایجاد لیست کار ها توسط Wunderlist .
Uber ، PayPal ، Evernote و Boomerang از قبل هم برای کاربران Outlook 2013 و Office 365 وجود داشتند و در ماه آینده در مورد Outlook.com هم مورد استفاده قرار خواهند گرفت و این در حالی است که Yelp و Wunderlist همین روزها به بازار خواهند آمد .
کار با Outlook به منظور سرگرمی بسیار لذت بخش است ؛ عملکرد های اصلاح شده و توسعه یافته add-in ها می تواند برای کاربران قدرتمند پیشنهاد وسوسه کننده ای باشد تا بتوانند در برابر گوگل که معمولا خدمات و امکانات خاص را محدود می کند ، بایستند .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید