تصاویر جدیدی از نکسوس5 فاش شد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 9 شهریور 94 ساعت: 07:18:47

همان طور که تا به امروز مشخص شده قرار است نکسوس های سری 5 x گوشی های مجهزی باشند. دوربین برآمده ی آن در قسمت پشت گوشی از نظر تکنیکی و زیبایی طراحی خوبی دارد.خبرهایی تازه ای که به بیرون از این کمپانی فاش شده است مشخصات کلی این گوش ها را را نشان می دهد.در نظر داشته باشید عکس های منتشر شده دقیقا ظاهر این گوشی ها را نشان نمی دهد و مطمئنا با آن چه که در اینده به بازار خواهد امد متفاوت خواهند بود.

کانفینگ یا مشخصات کلی این گوشی ها عبارت است از: 146.9 x 72.9 x 8/9.8mmه نسبت به نکسوس چهار باریک تر است.بر اساس عکس های منتشر شده و گزارش های موجود نکسوس جدید،قوس پشتی را نخواهد داشت و صاف است.می توانید این تفاوت را درعکس زیر به روشنی مشاهده کنید.

AndroidPIT-Nexus-5-2015-side-view-comparison-w782

انتظار می رود،صفحه نمایش این گوشی ها 5.2 اینچ و کیفیت آن آن HD باشد.پردازشگر این گوشی به احتمال قوی شش هسته ای 808 اسنپدراگون خواهد بود.رم آن 3 گیگابایت و سیستم عامل آن آندروید مارشملو است.این گوشی ها در تاریخ بیست و نه سپتامبر یعنی 7 مهر به بازار خواهد آمد و قیمت نهایی آن 400 دلار تعیین شده است که ممکن است در بازار ایرانی قیمتی حدود یک میلیون و چهارصد تومان داشته باشد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید