اپل آیفون 7 به خوبی سامسونگ گلکسی اس 8 نیست

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
از آنجا که Consumer Reports مقام بهترین گوشی‌هوشمند جهان را بالاتر از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به گلکسی اس 8 پلاس داد، اپل یک مبارزه مهم دیگر را در برابر رقیب دیرینه خود سامسونگ باخت.

در حال حاضر گلکسی اس 8 پلاس بهترین گوشی‌هوشمند جهان است.

جدیدترین رنکینگ گوشی‌های هوشمند منتشر شده توسط Consumer Reports تعدادی از ویژگی‌های گلکسی اس 8 را مورد ستایش قرار می‌دهد، اما در همین زمان، به برخی از کاستی‌های آن نیز اعتراف کرده، مثل سنسور اثرانگشت که سامسونگ آن را به پشت گوشی و نزدیک دوربین انتقال داده است.

در حالی که گلکسی اس 8 پلاس مقام اول گوشی‌های هوشمند را در این زمینه به خود اختصاص داده، گلکسی اس 8 کوچک‌تر نیز در جایگاه دوم است و به دنبال آن گلکسی اس 7 اج و ال‌جی جی 6 قرار دارند.7 پلاس در این جدول پنجم است، که این می‌تواند خبر بسیار بدی برایباشد، مخصوصاً با توجه به اینکه پرچم‌دارنسل قبلی سامسونگ، اس 7 اج، هنوز بالاتر از آخرین مدلقرار دارد.
با این حساب، چرا گلکسی اس 8 چنین محصول فوق‌العاده‌ای در نظر گرفته شده است؟ Consumer Reports می‌گوید طراحی "مینیمالیستی، مدرن و ظریف" آن یک دستاورد مهم است، زیرا امکان داشتن یک صفحه‌نمایش بزرگ‌تر بدون در واقع افزایش ابعاد شاسی گوشی را می‌دهد.

گلکسی اس 8 پلاس بهترین دوربین را دارد

این سازمان اذعان دارد که با این حال استفاده از این گوشی با یک دست کمی سخت است و توضیح می‌دهد که محل سنسور اثرانگشت در پشت دستگاه بهترین جا برای قرار دادن این ویژگی نیست.
آیفون 7 پلاس نبرد مقابل سامسونگ در بخش دوربین را نیز از دست می‌دهد، زیرا آزمایش گیرندگان توضیح می‌دهند که اگرچه گلکسی اس 8 پلاس فاقد تنظیمات دوربین دوگانه می‌باشد، با این حال عملکرد آن هنوز از چیزی که دستگاهدر این زمینه به کاربران ارائه می‌دهد، بهتر است.

گزارشات می‌گویند: "تعدادی دوربین رده‌بالا، از جمله7 پلاس و ال‌جی جی 6 به منظور افزایش زوم یا عکاسی با زاویه دید عریض، دارای دوربین عقب دوگانه هستند. گوشی‌های سامسونگ هنوز چنین مسیری را طی نکرده‌اند – و فکر هم نمی‌کنیم دستخوش چنین تغییری شوند.

انتظار می‌رودنسل بعدیرا پاییز امسال و در همان مسیری که سامسونگ می‌رود، رونمایی کرده و مدلی با لبه‌های باریک‌تر و یک صفحه‌نمایش اولد (OLED) فراهم آورد. علاوه‌بر این، طبق گزارشات،در حال برنامه‌ریزی روی مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های بزرگ‌تر رویخود نیز است، از جمله شارژ وایرلس (بی‌سیم)، یک سنسور اثرانگشت زیر صفحه‌نمایش و سیستم تشخیص چهره.

با کانالفیسیت همراه باشید

 

منبع: softpedia

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید