تصاویر جدید دیگری در مورد آیفون 8 به بیرون درز کرد

   
نام نویسنده:
 جمعه 26 خرداد 96 ساعت: 11:00:00

تصاویری از کیس‌ها یا قاب‌های به نظر طراحی شده برای آیفون‌های آینده به بیرون درز کردند.

یکبار دیگر و افشای دیگری از آیفون، این بار کمی توجیه‌پذیرتر به نظر می‌رسد و دید نزدیک‌تری از ابعاد مدل‌های آتی به ما می‌دهد.
تصاویری که امروز انتشار یافتند سه کیس متفاوت را نشان می‌دهند که به اصطلاح برای مدل‌های جدید آیفونی توسعه یافته‌اند که قرار است اپل همین پاییز عرضه کند و شامل دستگاهی است که آیفون 8 نامیده می‌شود و با یک صفحه‌نمایش اولد و ویژگی‌های جدید دیگری می‌آید.

دو مدل دیگر احتمال دارد با عناوین آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس عرضه شوند و به همراه اصلاحات ظریف‌تری در مقایسه با همه نسخه‌های اولد جدید می‌آیند.

سه آیفون در راه هستند

کیس ها چیزی که پیش از این راجع به خط‌تولید 2017 آیفون می‌دانستیم را نشان می‌دهند: شاهد 3 مدل متفاوت خواهیم بود و آیفون 8 فقط کمی بزرگ‌تر از نسخه 4.7 اینچی موجود و با ترکیبی از دوربین دوگانه عمودی خواهد بود.

از طرف دیگر، به نظر می‌رسد هم آیفون استاندارد و هم مدل پلاس بزرگ‌تر آن به بزرگی مدل‌های موجود و بدون هیچ گونه تغییر قابل توجهی از لحاظ طراحی باشند که در این تصاویر افشاء شده قابل رؤیت باشد. از سوی دیگر، شایعات پیشین بر این اشاره داشتند که اپل شارژ بی سیم یا وایرلس را هم روی مدل آیفون 7 اس پلاس ارائه می‌دهد، اگرچه طراحی آن عمدتاً به همان شکل باقی خواهد ماند.

آیفون 8

یکی از کیس‌ها برای آیفون 8 با یک بریدگی از کناره می‌آید که به نظر می‌رسد اندازه یک شیار سیم‌کارت معمولی را داشته باشد، اگرچه معقول به نظر نمی‌رسد که روی کیس گوشی جای شیار سیم‌کارت قرار گیرد. بنابراین یا این کیس به طور به خصوص با هدف سر به سر گذاشتن دیگران ساخته شده، یا اینکه سازنده تصمیم ناشیانه‌ای گرفته که این برش را برای دسترسی راحت به سیم‌کارت روی کیس قرار دهد.

آیفون 8

البته یک سناریوی سوم هم وجود دارد، که از سوی دیگر بعیدتر به نظر می‌رسد و این است که این بریدگی در واقع برای دکمه پاور ایجاد شده باشد، که اخیراً هم شایعه شده است که اپل به جای قرار دادن سنسور اثرانگشت در زیر صفحه‌نمایش یا پشت آیفون، آن را روی دکمه پاور قرار خواهد داد.

تا آن‌جایی که ابعاد نشان می‌دهند، آیفون با صفحه‌نمایش اولد جدید، تنها کمی بزرگ‌تر از آیفون استاندارد فعلی است، اما به لطف حاشیه باریک آن، اپل قادر است صفحه‌نمایش بزرگ‌تری را در تقریباً همان بدنه جاسازی کند.

آیفون 8

با کانال تلگرام فیسیت همراه باشید

 

منبع: softpedia

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید