هم اکنون می توانید بازی های پلی استیشن 4 را روی گوشی های هوشمند انجام دهید

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
با پلی لینک می توانید تا چند نفر با کنسول پلی استیشن 4 و گوشی های هوشمند خود بازی کنید.

با پلی لینک می توانید به جای کنترل گر از گوشی هوشمند برای بازی با4 استفاده کنید. 

شاید شما هم دلتان برای بازی های قدیمی تنگ شده باشد. زمانی که خود بازی مهم تر از گرافیک آن بود. سونیک و ماریو رقیب هم بودند و با دوستانمان روی مبل می نشستیم و بازی می کردیم. سونی نمی تواند دو مورد اول را درست کند، اما در تلاش است که امکان بازی های چند نفره را دوباره فراهم کند. 

ادغام بازی های موبایل و کنسول 

پلی لینک ( PlayLink) یک پلت فرم جدید است که بازی های کنسول و موبایل را با هم ترکیب می کند. بازی ها روی یک4 متصل به تلویزیون صورت می گیرند، اما می توانید با استفاده از اپلیکیشن مخصوص از گوشی هوشمند و تبلت به عنوان کنترل گر استفاده کنید. باید بازی ها را بخرید اما اپلیکیشن (و آی او اس) رایگان است. 
هدف این است که یک گروه از دوستان در خانه یک نفر که4 دارد دور هم جمع شوند و با هم بازی های پلی لینک را انجام دهند. نکته اینجاست که نیاز به چند کنترل گر و یا این که ساعت ها به دوستان خود که گیمر نیستند یاد بدهید چگونه از کنترل گر استفاده کنند ندارید. 
اولین بازی پلی لینک That’s You! است. یک بازی مخصوص مهمانی که شما و دوستانتان را درگیر یک رقابت دوستانه می کند. این بازی از تاریخ 4 ژوییه به رایگان برای مشترکینپلاس منتشر می شود.
سونی همچنین چند بازی دیگر را برای پلی لینک معرفی کرد و اعلام کرد که تا پایان سال 2017 منتشر خواهند شد. این بازی ها شامل Hidden Agenda، یک بازی ماجراجویانه روایت محور از سازندگان بازی Until Dawn; Knowledge Is Power می باشد. بازی های دیگر یک مسابقه سؤالی پنج نفره و Frantics است که کلکسیونی از چندین بازی کوچک می‌باشد. 

پاسخ سونی بهسوئیچ

پلی لینک پاسخی است بهسوئیچ و گزینه های مختلف آن برای بازی کردن. با این حال به جای انتشار پلت فرم جدید، سونی سعی کرده از گوشی های هوشمندی که هم اکنون داریم و استفاده از آن راحت است استفاده کند. در نتیجه پلی لینک برای همه کسانی که حتی یکی از نزدیکانشان4 دارد قابل استفاده است. 
آیا شما نیز4 دارید؟ اگر دارید نظرتان درمورد پلی لینک چیست؟ آیا می توانید تصور کنید که به خانواده و دوستان خود پلی لینک بازی کنید؟ اگر4 ندارید آیا پلی لینک می تواند باعث شود که آن را بخرید؟ نظر خود را با ما درمیان بگذارید. 

با کانالفیسیت همراه باشید

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید