پیش نمایش بیکسبی برای برخی کاربران گلکسی اس 8 و نسخه پلاس

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 29 خرداد 96 ساعت: 10:15:00

به گزارش فيسيت، به نقل از ديجي رو، در حالی که حدوداً دو ماه از عرضه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس می گذرد، خبر رسیده که کاربران این دو دستگاه احتمالاً می توانند به یکی از اصلی ترین امکانات آنها یعنی دستیار مجازی بیکسبی دسترسی پیدا کنند. با فيسيت همراه باشيد.

سامسونگ مدعی بود دستیار صوتی بیکسبی در تعامل با زبان انگلیسی و رعایت گرامر مشکل دارد، اکنون نیز سامسونگ پیش از انتشار نسخه نهایی، پیش‌نمایشی از دستیار صوتی بیکسبی را به صورت محدود در اختیار بعضی از کاربران قرار می‌دهد تا اشکالات بیکسبی مشخص شود.

گفتنی است تنها شماری از کاربران دو دستگاه یاد شده قادر خواهند بود که دسترسی اولیه به بیکسبی را پیدا کنند و در نتیجه آنطور که سامسونگ گفته، در صورت ثبت نام برای این منظور هیچ تضمینی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

این‌گونه که پیداست در نسخه پیش‌نمایش دستیار صوتی بیکسبی خبری از امکانات پیچیده و تعامل‌های سخت و دشوار با کاربر نیست و این دستیار صوتی تنها پیام‌ها را به صورت صوتی از کاربر دریافت و ارسال می‌کند. امکان تغییر تنظیمات و بر قراری تماس تلفنی از طریق صدور فرمان صوتی به بیکسبی نیز از مواردی است که نسخه پیش‌نمایش بیکسبی در اختیار کاربران گلکسی‌های اس ۸ قرار می‌دهد.

هنوز مشخص نیست این پیش نمایش دقیقاً از چه زمانی در اختیار کاربران قرار داده می شود و سامسونگ صرفاً به گفتن «آینده نزدیک» در جواب به این پرسش بسنده کرده است. اضافه نماییم که هم اکنون دارندگان گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس امکان استفاده از برخی قابلیت های محدود این دو موبایل را دارند که از آن جمله می توان به واقعیت افزوده، Bixby Home و یادآورهای آن اشاره نمود.

سامسونگ قصد دارد این دستیار صوتی هوشمند را در کنار گوشی‌های همراه هوشمندِ تراز اول خود در سایر تجهیزات هوشمند این شرکت نظیر یخچال‌های هوشمند سامسونگ نیز استفاده کند. در نتیجه با وسواس زیادی بر روی تمام ویژگی‌های بیکسبی کار می‌کند تا در زمان انتشار نسخه‌نهایی بیکسبی، این دستیار هوشمند گوش به فرمان اجرای دستورات باشد.

با این همه، موانع پیش روی سامسونگ ابداً مانع از ادامه مسیر توسط آن نشد، کمااینکه چندی قبل، غول تکنولوژی کره ای از برنامه های خود برای افزودن بیکسبی به یخچال های هوشمندش خبر داد و اعلام کرد که عاقبت این دستیار مجازی را به تمامی محصولات تولیدی اش می آورد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید