اپل 2015: آیفون 6s plus و قابلیت لمس سه بعدی

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 18 شهریور 94 ساعت: 19:53:31


صفحه نمایش گوشی، از نوعی شیشه محکم تر ساخته شده و همان اندازه 5.5 اینچی را دارد ولی جالب ترین ویژگی این گوشی، تکنولوژی لمس سه بعدی آن می باشد که با احساس فشار انگشت، کارها را انجام می دهد.
با استفاده از این تکنولوژی، می توان با اشاره به ایمیل و پایین نگه داشتن انگشت، پیش نمایش از ایمیل را مشاهده کرد یا با اشاره به آیکون دوربین، دوربین سلفی آن را فعال کرد. رئیس تیم iOS اپل، این قابلیت را در نقشه نشان داد، می توانید با اشاره به مکانی در نقشه، و چرخاندن دست در جهات مختلف، مکان مورد نظر را ببینید.
در داخل گوشی، تراشه A9 قرار دارد که تقریبا 70 درصد سریعتر از وظایف CPU و نود درصد سریع تر از GPU است. از دیگر ویژگی های گوشی می توان به حسگر اثر انگشت TouchID و حسگر دوربین 12 مگاپیکسلی اشاره کرد و خبر خوب برای دوستداران ضبط ویدئو، قابلیت گوشی های آیفون 6S و آیفون 6s Plus در ضبط دوربین های 4K است. دوربین جلوی گوشی نیز 5 مگاپیکسلی است و از ویژگی فلش trueTone استفاده می کند.
ویژگی جدید دیگر، عکس های زنده هستند که چیزی بین عکس و ویدئو می باشند. برای مثال، در یک عکس زنده می توان، قطرات آب را مشاهده کرد، یا صدای ماشین ها در جاده را شنید. در زمان گرفتن یک عکس زنده، دوربین برای چند ثانیه وقایع را ضبط می کند. این عکس های زنده را می توان بر روی ساعت اپل یا برنامه فیسبوک تحت iOS هم داشت.
هر دوی گوشی های 23 باند LTE و Wi-Fi سریع تری دارند و سیستم عامل iOS9 را اجرا می کنند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید