آیفون 6s با باتری کوچکتر و شارژ یکسان

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
در شب گذشته آیفون 6s و آیفون 6s plus با قابلیت لمس سه بعدی معرفی شدند. در این مراسم، اپل ظرفیت باتری گوشی هوشمند آیفون 6s را نیز مشخص کرد. بر اساس گزارش ها، این آیفون یک باتری 1715 میلی آمپری را در خود جای داده است، در حالیکه گوشی قبلی، یعنی آیفون 6، دارای یک باتری 1810 میلی آمپری است.


اپل در وبسایت خود، مقایسه ای بین این دو باتری آورده و نشان داده است که اگرچه کارآیی پردازنده آیفون 6s، هفتاد درصد سریعتر و کارآیی کارت گرافیکی آن نود درصد بهتر است ولی هر دو آیفون دارای مدت زمان شارژ یکسان هستند.
آنطور که در وبسایت اپل مشاهده می شود، هر دو آیفون به مدت 14 ساعت برای صحبت و 10 روز در حالت استندبای، دوام می آورند. هر دو دستگاه به مدت 11 ساعت در حالت پخش ویدئو و 50 ساعت در حالت پخش صوتی دوام می آورند.
این اطلاعات در ویدئوی معرفی آیفون 6s، در پشت باتری گوشی دیده شده است و مشخص نیست که آیا واقعا عملکرد این باتری به این صورت است یا نه ولی اگر این اطلاعات درست باشد، به این معنی است که اپل برای کاهش مصرف انرژی، روش های گوناگونی را به کار برده است.
آیفون 6s که دیشب، خبر آن اعلام شد دارای تکنولوژی لمس سه بعدی، مجموعه تراشه A9 و یک دوربین 12 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط 4K است.
این گوشی در 21 شهریور پیش فروش می شود و در سه مدل حافظه 16 گیگابایتی با قیمت 649 دلار، 64 گیگابایتی با قیمت 749 دلار و مدل 128 گیگابایتی با قیمت 849 دلار عرضه می شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید