دسترسی کاربران ایرانی به اپلیکیشن TeamViewer قطع شد

   
نام نویسنده:
 شنبه 7 مرداد 96 ساعت: 22:16:21

ساعاتی پیش دسترسی کاربران اندروید ایرانی به برنامه‌ی TeamViewer قطع‌شده است و تنها با VPN قابل‌دسترس است. در صورت نیاز می‌توانید از برنامه‌های جایگزین استفاده کنید.

برنامه TeamViewer یکی از معروف‌ترین اپلیکیشن های کنترل از راه دور برای تلفن‌های هوشمند به حساب می‌آید. با استفاده از این اپلیکیشن کاربران می‌توانستند از طریق گوشی هوشمند خود رایانه‌های شخصی یا دیوایس های همراه خود را کنترل کنند. در چند ساعت گذشته اخبار و گزارش‌هایی حاکی از قطع دسترسی کاربران ایرانی به این اپلیکیشن محبوب در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

طبق گزارش‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی، امکان ثبت‌نام و استفاده از TeamViewer برای آی‌پی‌های ایرانی مسدود شده است. بنابراین برای استفاده از این برنامه نیازمند نرم‌افزارهای تغییر آی پی یا همان vpn هستید. اما این امکان وجود دارد که قطع دسترسی به این اپلیکیشن به خاطر مشکلات داخلی خود برنامه باشند.

جالب است بدانید تا کنون بیش از ده میلیون کاربر اندرویدی برنامه TeamViewer را دانلود کرده‌اند. این برنامه با میانگین امتیازی 4.6 ، محبوب‌ترین اپلیکیشن کنترل از راه دور برای دیوایس های اندرویدی به حساب می‌آید.

اگر به استفاده از این برنامه کاربردی نیاز دارید، با وضعیت پیش آمده می‌توانید از برنامه‌های جایگزین همچون Chrome Remote Desktop، Microsoft Remote Desktop، VNC Viewer، Unified Remote، Swift Remote و Remote Mouse استفاده کنید. تمامی این برنامه‌ها برای پلتفرم اندروید در بازار موجود و قابل دانلود هستند.

اگر تا کنون تجربه‌ی استفاده از اپلیکیشن های راه دور را داشته‌اید و از برنامه‌های دیگری برای این منظور استفاده نموده‌اید، تجربه‌ی خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید