لنوو پوسته‌ی اندرویدی مخصوص به خود را کنار می‌گذارد!

   
نام نویسنده:
 شنبه 14 مرداد 96 ساعت: 14:10:32

کمپانی لنوو تصمیم دارد استفاده از پوسته اندرویدی خود، viber pure را کنار بگذارد و همانند شرکت موتورلا از نسخه اصلی اندروید در گوشی‌هایش استفاده کند.

لنوو در نظر دارد پوسته‌ی اندرویدی کنونی خود، viber pure را کنار گذاشته و از نسخه‌ی اصلی سیستم‌عامل موبایل گوگل برای گوشی‌های هوشمند آینده خود استفاده کند.

آنوج شارما، مدیر بازاریابی لنوو در هند، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Gadgets 360 اعلام کرده است که اولین گوشی این شرکت که از نسخه‌ی اصلی سیستم‌عامل موبایل گوگل استفاده خواهد کرد، K8 Note خواهد بود.

بنا به گفته‌های آنوج شارما اصلی‌ترین دلیل این تغییر روند لنوو، درخواست مکرر کاربران است؛ زیرا اکثر کاربران، لنوو نسخه‌ی اصلی اندروید را به پوسته و رابط کاربری لنوو ترجیح می‌دهند. و البته استفاده از نسخه‌ی اصلی اندروید، امکان عرضه‌ی بهتر به‌روزرسانی‌ها را برای انواع گوشی‌های هوشمند لنوو فراهم می‌آورد.

بعلاوه استفاده از نسخه‌ی اندروید اصلی در گوشی‌های لنوو، نرم‌افزارهای این گوشی را بیش از پیش با دستگاه‌های ساخته ‌شده موتورولا (شرکتی که کمپانی لنوو آن را در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد)، سازگار می‌کند. موتورولا مدت‌زمان طولانی است که از ورژن اصلی اندروید در محصولات خود استفاده می‌کند. تقریباً موتورولا از زمان عرضه‌ی گوشی‌های موتو ایکس، این روند را پیش گرفته است.

 

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید