ارسال استاتوس با پس زمینه رنگی به نسخه‌ی بتای واتس اپ اضافه شد

   
نام نویسنده:
 شنبه 14 مرداد 96 ساعت: 16:13:34

در نسخه‌ی بتای اپلیکیشن واتس اپ می‌توانید استاتوس هایی با پس‌زمینه رنگی ایجاد کنید.

 

قابلیت استاتوس در اپلیکیشن محبوب واتس اپ امکانی فراهم می‌آورد که عکس و فیلم‌های دلخواه خود را با سایر مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. این قابلیت که از محبوبیت خاصی در ببین کاربران برخوردار است، شباهت بسیاری به استوری های اینستاگرام و اسنپ چت دارد.

به گزارش کاربران واتس اپ، در آخرین نسخه بتای این اپلیکیشن، امکان تنظیم Status هایی با پس زمینه رنگی فراهم شده است که کاربران می‌توانند آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. این خصوصیت در نسخه‌ی 2.17.291 اپلیکیشن مشاهده شده است. البته ناگفته نماند که این نسخه قبلاً قابلیت دسترسی به میان‌برها، روی آیکن اپلیکیشن را برای کاربران به ارمغان آورده بود.

استاتوس های واتس اپ به استوری های اینستاگرام شباهت بسياري دارند. برای ساخت واشتراک گذاری استاتوس های جدید واتس آپ کافی است که به تب مخصوص استاتوس در اپلیکیشن مراجعه کرده و روی آیکن قلمی که در گوشه پایین و راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

 استاتوس هایی با پس‌زمینه رنگی

 

در این قسمت می‌توانید فونت نوشته و رنگ پس زمینه استاتوس هایتان را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید و به آن‌ها اموجی نیز اضافه کنید، سپس آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای دسترسی به این قابلیت می‌بایست اول از همه عضو کانال بتای واتس اپ شده و سپس آخرین بیلد اپلیکیشن را از گوگل پلیاستور دانلود کنید.

قابلیتی که از آن صحبت کردیم ظاهراً به شکل آزمایشی انجام شده و در حال حاضر محدود به نسخه‌ی بتای واتس اپ است. بنابراین هنوز این قابلیت برای همه‌ی کاربران در دسترس نیست. با این حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که قابلیت استاتوس با پس زمینه‌ی رنگی، چه زمانی به نسخه اصلی واتس اپ راه پیدا می‌کند.

البته آزمایشی بودن قابلیت مذکور این احتمال را هم در پی دارد که واتس اپ به طور کامل از ارائه آن در نسخه نهایی اپلیکیشن منصرف شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید