قابلیت چت درباره فیلم‌های به اشتراک گذاشته شده به یوتیوب افزوده شد

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 17 مرداد 96 ساعت: 17:13:16

ویژگی گپ جدید يوتيوب (YouTube) به شما امکان می‌دهد بدون ترک برنامه، در مورد ویدیوها صحبت کنید.

امروز، یوتیوب یک ویژگی جدید به برنامه‌های کاربردی تلفن همراه خود اضافه نمود. با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند ویدیوها را در یک رابط چت مانند، با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

این ویژگی با هدف بحث بدون محدودیت در مورد فیلم‌ها در پلت فرم يوتيوب ارائه شده است، تا دیگر نیازی به هدایت کاربران به سایت‌هایی مانند توییتر و فیس بوک برای بحث در مورد فیلم‌ها نباشد.

این ویژگی امکان چت خصوصی را برای کاربران فراهم می‌آورد به طوری که کاربر می‌تواند از بین مخاطبین تلفن همراه خود، افراد مورد نظر خود را انتخاب کند.

مکالمات ذاتاً خصوصی هستند کاربران می‌توانند دوستان مورد نظر خود را از طریق تماس‌های تلفنی خود انتخاب کنند. همچنین گزینه‌ای برای دعوت از دیگران به برخی از لینک‌های اختصاص یافته، وجود دارد که می‌تواند در سایر سیستم‌عامل‌ها به اشتراک گذاشته شود. درمجموع، ویژگی جدید يوتيوب، چت‌هایی تا ۳۰ نفر مخاطب را پشتیبانی می‌کند. اعضای این چت می‌توانند نظرات خود را با متن، ایموجی، لینک به فیلم‌های دیگر و یا ایجاد کلیپ‌ها خود پاسخ دهند.

یوتیوب یک تب جدید با کارکرد اشتراک‌گذاری‌ با نام shared، در پایین اپلیکیشن خود را قرار داده است که به شما اجازه می‌دهد مکالمات خود را پیگیری کنید.

تب جدید با کارکرد اشتراک‌گذاری‌ با نام shared

اما مانند هر تغییر دیگری، چالش پیش روی این ویژگی چگونگی تغییر عادت کاربران برای اشتراک ویدیوهای خود است؛ زیرا این قابلیت باید خیلی زودتر به برنامه اضافه می‌شد. و اما مهم‌تر از همه، این قابلیت تنها روی اپلیکیشن موبایل پویتوب در دسترس است.

این ویژگی چندان جدید نیست بلکه در اوایل سال جاری در کانادا راه‌اندازی شد و در حال حاضر در حال نفوذ به سراسر جهان است.

منبع: thenextweb

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید