اینستاگرام و آزمایش قابلیت ایجاد استریم های زنده مشترک

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 18 مرداد 96 ساعت: 15:52:06

با استفاده از قابلیت جدید آزمایشی اینستاگرام کاربران می‌توانند استریم های ویدیویی زنده‌ای با یکی از فالوور هایشان به‌صورت مشترک ایجاد کنند و آن را با بقیه دوستان خود اشتراک بگذارند.

با توجه به اسکرین شات هایی که اخیراً توسط کاربران منتشر شده است چنین به نظر می‌رسد که اینستاگرام مشغول آزمایش قابلیت جدیدی است. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند استریم های ویدیویی زنده خود را با یکی از دوستانشان به‌صورت مشترک ایجاد کنند و سپس آن را با ديگران به اشتراک بگذارند.  

برای اضافه کردن دوست خود به ویدیو به اشتراک گذاشته شده تنها کافیست روی آیکن جدیدی که در گوشه پایین و سمت راست تصویر قرار گرفته است کلیک کنید تا فهرست دوستانان برای شما نمایش داده شود. حالا می‌توانید یکی از افراد لیست خود را به استریم زنده اضافه کنید تا صفحه به دو قسمت تقسیم شود؛ حالا مخاطبین می‌توانند هر دوی شما را به‌طور زنده ببینند.

 قابلیت جدید آزمایشی اینستاگرام

تمام قابلیت‌های اینستاگرام برای استریم های زنده ازجمله ارسال قلب، نظر و ذخیره ویدیو در حافظه، در این حالت برای تماشاکنندگان ویدیوی زنده شما فعال هستند.

هنوز مشخص نیست که این قابلیت چه موقع به‌صورت رسمی به اینستاگرام اضافه می‌شود اما مطمئناً این زمان خیلی طولانی نخواهد بود.

اینستاگرام درباره‌ی این قابلیت چنین اعلام کرده است:

از ماه نوامبر که قابلیت ویدیوهای زنده معرفی شد تاکنون میلیون‌ها نفر از آن برای ارتباط امن با دوستان و فالوور های خود استفاده کرده‌اند. مسلماً قابلیت جدید می‌تواند جذابیت این ارتباطات را دوچندان کند.

ناگفته نماند که چندی پیش فیسبوک، کمپانی مادر اینستاگرام، در ماه می قابلیت مشابهی را به سرویس Facebook Live اضافه کرده بود. درحالی‌که رقابت سختی میان اپلیکیشن‌های Visual Media مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، اسنپ‌چت و یوتیوب بر سر امکانات و قابلیت‌ها وجود دارد؛ هیچ بعید نیست که اسنپ چت هم به فکر افزودن این ویژگی به برنامه پیام رسان خود بیافتد.

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید