به پیام‌های اینستاگرام با ویدیو یا تصویر پاسخ دهید

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 29 مرداد 96 ساعت: 16:14:56

در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام می‌توانید به پیام‌های تصویری با تصویر یا ویدیو پاسخ دهید.

اینستاگرام به‌عنوان یک شبکه‌ی اجتماعی محبوب به‌صورت مداوم با ارائه به‌روزرسانی‌های جدید، ویژگی‌های کاربردی به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند. ویژگی جدیدی که در آخرین آپدیت اینستاگرام اضافه شده است، امکان پاسخ به پیام‌های تصویری با استفاده از عکس و ویدیو در دایرکت است.

نکته جالب این ویژگی، ساخت استیکر از تصویر اصلی پیام است! به این صورت که می‌توانید قسمت دلخواهی از تصویر را برش دهید و از آن به‌عنوان استیکر در پیام پاسخ خود استفاده کنید. بعلاوه از این استیکر می‌توانید برای پاسخ به پیام به صورتی که صفحه به دو قسمت تقسیم شود هم استفاده کنید، به‌طوری‌که تصویر اصلی در یک بخش و استیکر در بخش دیگر صفحه‌نمایش قرار گیرد. همچنین می‌توانید به تصویر پاسخی خود با ابزارهای ترسیم و افزودن متن جذاب بیشتری دهید و کارهای خلاقانه زیادی انجام دهید مثل تصویر زیر!

ساخت استیکر از تصویر اصلی پیام

ساخت استیکر از تصویر اصلی پیام

استفاده از این قابلیت جدید بسیار ساده است. تنها کافی است مثل قبل روی دکمه‌ی Reply کلیک کنید سپس به‌صورت خودکار دوربین سلفی گوشی شما فعال می‌شود و عکس‌برداری می‌کند سپس کافی است تصویر را ارسال کنید. به همین راحتی!

این قابلیت جدید در نسخه 10.34 اپلیکیشن اینستاگرام برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس است. در حال حاضر می‌توانید آخرین نسخه اين شبکه‌ی اجتماعی محبوب را برای اندروید، از گوگل پلی استور و نسخه iOS آن را از اپ استور دانلود کنید.

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید