اضافه شدن قابلیت پرسش و پاسخ به Google Maps

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 29 مرداد 96 ساعت: 19:40:39

 

با قابلیت پرسش و پاسخ Google Maps می‌ توانید هرسوالی که درمورد یک مکان دارید بپرسید تا افرادی که درمورد آن اطلاعات دارند به شما پاسخ دهند. 

گوگل قابلیت پرسش و پاسخ را به Google Maps اضافه کرده است در نتیجه پیش از سفر به هر نقطه می‌توانید سوالات خود را درمورد تجارت و بازار در آن مکان بپرسید و امیدوار باشید که کسی به سوالات شما پاسخ دهد. همچنین می‌توانید سوالات و جواب‌های دیگران را درمورد مکان‌های مختلف بخوانید. 
شاید برای نسل جدید عجیب باشد اما زمانی نه چندان دور اینترنت وجود نداشت و سفر رفتن یک مشکل خیلی بزرگ بود چرا که بیشتر افراد هیچ گونه اطلاعات دقیقی درمورد مقصد خود نداشتند. اما حالا Google Maps کار ما را بسیار راحت کرده است. 

 

سوال بپرسید، سوال دیگران را پاسخ دهید 

Google Maps قابلیت پرسش و پاسخ را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است. هدف این است که به این روش اگر چیزی را روی اینترنت پیدا نکردیم بتوانیم درمورد آن از دیگران سوال کنیم. اگر سوالی دارید می‌پرسید و دیگران به شما پاسخ می‌دهند. 
تنها کاری که لازم است بکنید این است که روی Google Maps به دنبال مکان مورد نظر خود بگردید. وقتی که آن را پیدا کردید به لیست تجارت محلی یا «local business» بروید و بخش «Questions and answers» را بیابید. در این قسمت می‌توانید سوال بپرسید و يا به سوال بقیه پاسخ دهید. 
وقتی که سوالی پرسیده شد گوگل به صاحبان مشاغل خبر می‌دهد تا در صورت امکان بهترین جواب را به سوالات بدهند. شرکت‌ها همچنین می‌توانند خودشان سوالاتی را که بیشتر پرسیده می‌شود بنویسند و به آن‌ها پاسخ دهند. 
قابلیت پرسش و پاسخ هم اکنون روی Google Maps اندروید موجود است. شما همچنین می‌توانید آن را در جستجوی گوگل روی موبایل بیابید. 

 

اضافه کردن اطلاعات به Google Maps


با اضافه شدن قابلیت پرسش و پاسخ به Google Maps اطلاعات بسیار زیادی به این اپلیکیشن اضافه می‌شود. این قابلیت ساده باعث می‌شود که مردم یک سوال را بارها و بارها نپرسند که درنتیجه منجر به صرفه جویی در پول و زمان برای صاحبان مشاغل می‌شود. درنتیجه همه از آن سود می‌برند.

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید