ماشین لباس‌شویی هوشمند بوش، بی صداترین ماشین لباس‌شویی دنیا

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 26 شهریور 96 ساعت: 15:55:37

صدای ماشین لباس‌شویی بسیار آزاردهنده است، به خصوص اگر در آشپزخانه باشد. 
شرکت بوش می‌خواهد با ست ماشین لباس‌شویی، HomeProfessional WAY287W5 و خشک‌کن جدید و هوشمندHomeProfessional WTY887W6 خود این مشکل را حل کند. 
با تنها 44 دسیبل هنگام شست‌و‌شوی معمولی و 56 دسیبل در هنگام خشک‌سازی، بوش ادعا کرده که این ماشین لباس‌شویی بی صداترین در دنیاست. 
درضمن ماشین لباس‌شویی و خشک‌کن جدید HomeProfessional دارای قابلیت توزیع خودکار پودر لباس‌شویی در مخزن و صفحه نمایش و سنسور برای نشان دادن میزان لازم آب است. لباس‌شویی و خشک کن هردو با پلت‌فرم خانه هوشمند Home Connect بوش کار می‌کنند که با اپلیکیشنی ارائه می‌شود که توسط آن می‌توان بسیاری از دستگاه‌های هوشمند بوش را مدیریت کرد. 
بوش هنوز اعلام نکرده که قیمت این ست لباس‌شویی چقدر است و چه زمانی وارد بازار می‌شود. درضمن انتظار می‌رود که لوازم خانگی هوشمند بوش با الکسا سازگار باشند. 
در کنار لباس‌شویی و خشک‌کن HomeProfessional بوش ماشین لباس‌شویی خشک‌کن WDU28540 و ماشین لباس‌شویی کوچک WUQ28440 خود را نیز معرفی کرد. 

bosch

 

منبع: cnet

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • رضا
    2017-09-17 22:31:42

    سلام فقط مساله اینه که من یه دونه ماشین لباسشویی بوش دارم اگه اوراقش کنی یعنی بخوای لوازمشو جدا جدا از شرکت سیهاوی بگیری فکر کنم حدود 20 میلیون بیشتر در بیاد چون الان یدونه سولت برق ازش خراب شده شرکت میگه 350 هزار تومان

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید