مایکروسافت برنامه محبوب اندروید لاک اسکرین را خرید.

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 22 شهریور 94 ساعت: 20:18:38


مایکروسافت برنامه لاک اسکرین اندرویدی خود را با نام Next Lock Screen، پیش از این ساخته بود. پایه و اساس هر دوی این برنامه ها، یکی است. ولی چرا مایکروسافت هر دوی این برنامه ها در اختیار گرفته است؟ ژولی لارسن گرین، رئیس مایکروسافت می گوید این کار برای رسیدن به سطح بالاتر است. او همچنین می گوید مشکل کنونی با اپل، اندروید، یا حتی ویندوز فون ها اینست که این گوشی ها تنها برای برنامه های تصادفی پیام می دهند، نه تمام برنامه هایی که برای کاربر شخصی هستند. ما باید پیام هایی از برنامه هایی دریافت کنیم، که خود میخواهیم، نه آنها که تشخیص داده می شود که مهم هستند.
کار اصلی لارسن گرین اینست که به راهی جدید فکر کند تا کاربران اطلاعات شخصی و متنی را دریافت کنند. اندروید به دلیل کاربران بسیاری که دارد یک محیط بسیار عالی برای تست و آزمایش است. عمدتا، مایکروسافت برنامه های اندرویدی را تنها برای تست انتخاب می کند و از این داده ها برای بهتر ساختن ویندوز فون ها، ویندوز 10 و دیگر محصولات مایکروسافتی استفاده می کند.
با خرید Echo Labscreen هم اکنون، بیش از 50000 موضوع وجود دارد که می تواند یک تن داده برای کار و تحقیق مایکروسافت تولید کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • Kyanhoseiny
    2017-03-01 02:18:05

    هنوز نتوانستم استفادی ازاپلیکیشن شما بکنم نظرخواستی ندارم

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید