آینده‌ی دنیای وایرلس در دستان اپل

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 3 آبان 96 ساعت: 14:00:00

شارژ وایرلس آیفون ایکس و آیفون8 شروع یک پروژه‌ی بزرگ است چرا که اپل اخیراً یک شرکت کوچک و مهم شارژ وایرلس را خریده است. PowerbyProxi یکی از هفت شرکت جدیدی است که اپل در سال 2017 خریده است. این شرکت نیوزیلندی که در دانشگاه اوکلند تشکیل شده برای ساخت آنچه دن ریکسیو، معاون ارشد مهندسی سخت افزار "آینده‌ی وایرلس" معرفی کرده به اپل می‌پیوندد. 

آینده‌ی وایرلس به چه معنی است

تخصص PowerbyProxi در چیزی فراتر از شارژ آیفون8 پلاس بدون کابل است. اپل قصد دارد استاندارد خود را از Qi فراتر برده و آن را بر اساس  AirPower تنظیم کند. این سیستم می‌تواند چندین دستگاه از جمله اپل واچ3 و ایرپاد را به صورت همزمان شارژ کند. 
AirPower در سال 2018 منتشر می‌شود و قاب مخصوص شارژ AirPod وایرلس به احتمال زیاد در ماه دسامبر منتشر خواهد شد، اما به نظر می‌رسد که این تکنولوژی آینده‌ی PowerbyProxi نیست چرا که وب‌سایت این شرکت به شارژ خودکار پهپاد و اتومبیل‌های بدون سرنشین اختصاص دارد که سرمایه‌گذاری بسیار عظیم‌تری نسبت به شارژ گوشی و تبلت‌های اپل است. 
آیا ممکن است که شاهد شارژ وایرلس اتومبیل باشیم و نه تنها شارژ گوشی در بعضی اتومبیل‌های خاص؟ باید منتظر ماند و دید که اپل با تکنولوژی این شرکت چه کار خواهد کرد. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • mina
  2017-10-26 16:28:35

  وایرلس خیلی ضرر داره دیگه برای شارژ هم باشه که بدتر عوارضش هم از سردرد و خستگی و افسردگی ............

  پاسخ دادن
 • نوسترآداموس
  2017-10-26 11:24:49

  آینده رو هم که پیش بینی کردین

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید