پنج برنامه برتر اندرویدی در هفته ای که گذشت

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 23 شهریور 94 ساعت: 11:05:04


Wunderlist

uwnderligst-630x307

در ابتدای هفته، برنامه واندرلیست را داشتیم. یک ابزار لازم برای افرادی که سعی در کامل کردن تمام وظایف خود در طول روز، ماه و یا سال دارند. این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا تعدادی لیست شامل کارهای روزمره و فردی ایجاد شود که هر کدام را تا هنگام به پایان رساندن آن می توان چک کرد.
برخلاف اکثر سرویس های to-do دیگر، واندرلیست، با اندروید، iOS، ویندوزفون و ویندوز کامپیوتر و نیز مک OS X، هم سازگار است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا لیست ها را با دوستان، خانواده و همکاران به اشتراک بگذارد. امکانات کامنت گذاری و محول کردن وظایف نیز وجود دارد.
اگر کاربری وظیفه ای را وارد کند که شامل تاریخ یا ساعت در موضوع می شود، به صورت اتوماتیک، ضرب الاجلی به آن اختصاص می یابد. در نتیجه، یادآورها در هر پلت فرمی که واندرلیست بر روی آن نصب می شود، قرار داده می شوند تا کاربران اجرای وظایف خود را فراموش نکنند.


SleepTime

original-a01aeeabc8-630x307

برنامه جالب بعدی، برنامه زنگ ساعت است که اسلیپ تایم نامیده می شود. این برنامه با مشاهده الگوی خواب در شب و ساعت بیداری شما، روش خاصی را در پیش گرفته است. فرض اینست که شما بعد از خواب شبانه، استراحت کرده اید و حال زمان بیدار شدن شما است.
ممکن است از خود بپرسید که چگونه این برنامه ساعات بیداری را مانیتور می کند؟ پاسخ ساده است. این برنامه از شتاب سنج موجود بر روی گوشی شما استفاده می کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که در تخت خود از گوشی استفاده کنید و سپس آن را در کنار بالش قرار دهید و بعد از آن، این برنامه، خود می داند که چه باید انجام دهد.
اسلیپ تایم، یکی از بهترین واسط های کاربری را داراست. استفاده از آن کاملا راحت است و با گراف های ساده ترکیب شده است و در حدود 20 صدای زنگ دارد. و نیز، اگر شما هم با گوشی در حالت سکوت، خواب می مانید، باید بدانید که این برنامه حتی در صورتی که دستگاه در حالت سکوت باشد، زنگ می زند و شما را بیدار می کند.


Sudoku World

suduku

سومین برنامه، سودوکو ورد است. اگر یکبار این بازی را دست بگیرید، دیگر نمی توانید از آن دست بکشید. این بازی 2000 مرحله دارد و در چهار سطح ابتدایی، عادی، متوسط و پیشرفته، طبقه بندی شده است.
یک حالت چالشی نیز برای بازیکنان باتجربه سودوکو نیز وجود دارد که یک پازل تصادفی را با زمان محدود و سختی ماکزیمم تولید می کند. حل کردن این پازل واقعا مشکل است و شما را سرگرم می کند. اگر نمی خواهید این بازی را به تنهایی انجام دهید، می توانید یک نفر را هم دعوت کنید و در زمان سریعتری آن را حل کنید.


Spotify

Spotify-new-color-630x331

برنامه آخری که امروز معرفی می شود، اسپاتیفای است. احتمالا نام این برنامه را به عنوان پلت فرمی برای پخش موزیک بیشتری شنیده اید، اگر هنوز این برنامه استفاده نکرده اید، اسپاتیفای یک برنامه رایگان است که شما را در گوش دادن موزیک های دلخواهتان از گوشی هوشمند، تبلت یا کامپیوتر، توانمند می سازد.
نوعی از این برنامه هم هست که می توان آهنگ را ذخیره کرده تا آنها را به صورت آفلاین گوش داد. این برنامه با صداهای مزاحم دیگر، موزیک را قطع نمی کند و آهنگ ها را پخش می کند. این برنامه ماهانه 9.99 دلار قیمت دارد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید