StarCraft II را به رایگان بازی کنید

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 17 آبان 96 ساعت: 10:16:18

شرکت Blizzard Entertainment در مراسم BlizzCon 2017 اعلام کرد که بازی StarCraft II رایگان خواهد شد. این شرکت در تلاش است تا نسل جدیدی از گیمرها را مجذوب بازی خود کند تا هزینه‌های خود را صرف بخش‌های غیر رایگان بازی  StarCraft II کنند. 
بازی‌های رایگان، تجارت بسیار بزرگی را تشکیل می‌دهند. سازندگان این بازی‌ها همه را دعوت می‌کنند تا بازی‌هایشان را به رایگان انجام دهند و به این روش طرفداران بسیار زیادی جذب می‌کنند که مشکلی با خرج کردن برای موارد خریدنی درون بازی ندارند. League of Legends و Dota 2 از این روش پول زیادی به دست آوردند که باعث شد دیگر توسعه دهندگان بازی نیز از این روش استفاده کنند. 

چه چیزی را به رایگان دریافت می‌کنید

از تاریخ 23 آبان امسال بازی Starcraft II: Wings of Liberty به طور کامل رایگان خواهد شد و بازیکن‌ها می‌توانند تمام بازی Wings of Liberty را به صورت رایگان انجام دهند.
به اضافه‌ی  Wings of Liberty، همه‌ی co-op commandersها تا مرحله‌ی 5 موجود خواهند بود. درضمن بازی‌های چند بازیکنی آنلاین نیز به رایگان برگزار خواهند شد و بازیکن‌‌ها باید با برنده شدن در چند مرحله دسترسی به مسابقات را برای خود باز کنند. 
سه بازی دیگر Heart of the Swarm، Legacy of the Void و Nova Covert Ops رایگان نیستند و باید آن‌ها را با قیمت حدود پنجاه هزار تومان خریداری کنید. Blizzard امیدوار است که به این روش بتواند مقداری از پول از دست رفته را به خاطر رایگان ساختن سایر بخش‌های بازی به دست آورد.

Blizzard در حال قمار با بازی‌های رایگان است

اگر همه چیز به خوبی پیش برود در نهایت Blizzard پول بسیار بیشتری به جیب خواهد زد اما اگر اوضاع خوب پیش نرود چطور؟ به هر حال Blizzard کاملاً سخاوتمندانه در حال رایگان کردن بازی‌های خود است. در فروردین ماه امسال نیز این شرکت بازی StarCraft خود را به رایگان در دسترس همه قرار داد. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید. 

 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید