اضافه شدن قابلیت اضافه کردن ایموجی به متون در ویندوز10

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 28 آبان 96 ساعت: 21:00:00

با به‌روزرسانی‌های ویندوز10 در کنار مشکلاتی که بعداً مجبور به حل آن‌ها می‌شود قابلیت‌های جدید خوبی را نیز به این سیستم عامل اضافه می‌کند. اما حال با انتشار آپدیت Fall Creators مایکروسافت جذاب‌ترین قابلیت ممکن را به ویندوز10 اضافه کرده است : پانل ایموجی!
اگر یک کاربر معمولی ویندوز هستید و زیاد از ایموجی‌ها برای شبکه‌های اجتماعی و مکالمات خود استفاده می‌کنید از این قابلیت استقبال خواهید کرد. شما می‌توانید در متون، وب و حتی Word نیز این ایموجی‌ها را اضافه کنید.
برای باز کردن پانل ایموجی روی آپدیت Fall Creators کلیدهای ویندوز و . یا ; را فشار دهید. با این کار پنجره‌ی ایموجی‌ها باز می‌شود. درضمن شما می‌توانید با تایپ کردن ایموجی مورد علاقه‌ی خود را خیلی سریع بیابید. 

emoji


شاید از طرفداران ایموجی نباشید، در این صورت می‌توانید این قابلیت را غیر فعال کنید تا اشتباهی آن را باز نکنید. به راحتی با استفاده از بخش Registry این کار را انجام دهید. 
در منو استارت regedit را تایپ کنید تا Registry Editor باز شود. مواظب باشید که در این قسمت اشتباهی چیزی را تغییر ندهید. به بخش زیر بروید: 
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Input\Settings\proc_1
در این قسمت باید مقداری را با نام EnableExpressiveInputShellHotkey پیدا کنید که در یکی از پوشه‌ها مخفی شده است. proc_1 را هایلایت کرده و دکمه‌های CTRL + F را فشار دهید تا پانل جست‌وجو باز شود. سپس EnableExpressiveInputShellHotkey را جست‌وجو کنید. مکان آن به منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید بستگی دارد. 
روی آن دوبار کلیک کرده و مقدار آن را از 1 به 0 تغییر دهید. پس از آن با فشار دکمه‌ی ویندوز و . یا ; پانل ایموجی باز نمی‌شود. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • وحید
  2017-11-22 04:14:36

  برای باز شدن منوی ایموجی باید دکمه های (Win + ".") و یا (Win + ";") زده بشهداخل متن اشتباه ذکر شده

  پاسخ دادن
 • خشایار عابدی
  2017-11-21 02:31:26

  با فشار دادن "winو+" Magnifier اجرا می شود. وریژن تست شده 1709 و 16299.64

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید