انتشار بازی واقعیت افزوده هری پاتر توسط شرکت سازنده‌ی Pokémon GO

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 5 آذر 96 ساعت: 10:00:00

شرکت Niantic اعلام کرد که این شرکت در حال ساخت بازی  Harry Potter: Wizards Unite است. این شرکت همچنین جزئیاتی را درمورد این بازی اعلام کرد. در بازی واقعیت افزوده‌ی هری پاتر، بازیکن‌ها وردها را یاد گرفته و در دنیای واقعی به دنبال هیولاهای افسانه‌ای گشته و با آن‌ها مبارزه می‌کنند. سپس با دیگر بازیکن‌ها گروه تشکیل داده و دشمنان قوی‌تر را شکست می‌دهند. 
دنیای جادویی کتاب و فیلم‌های هری پاتر نوشته‌ی جی.کی.رولینگ قرار است دنیای ما را در سال 2018 حسابی تغییر دهد. گزارش شده که شرکت Niantic  که سازنده‌ی بازی واقعیت افزوده‌ی بسیار محبوب  Pokémon GO نیز هست در حال توسعه‌ی یک بازی واقعت افزوده دیگر به نام Harry Potter: Wizards Unite است که سال دیگر منتشر می‌شود. 
بنا به گفته‌ی TechCrunch این بازی با همکاری شرکت برادران وارنر ساخته می‌شود. هنوز جزئیات زیادی درمورد بازی Harry Potter: Wizards Unite نمی‌دانیم، اما تصور می‌شود که این بازی هری پاتر بی شباهت به بازی واقعیت افزوده‌ی Niantic، Pokémon GO نباشد. در این بازی نیز بازیکن‌ها با گوشی هوشمند خود در دنیای واقعی می‌گردند و در مکان‌هایی خاص مبارزه کرده و نیرو جذب می‌کنند. 
خیلی ساده می‌توان چنین فضایی را در بازی‌های هری پاتر تصور کرد. بازیکن‌ها در نقش یک جادوگر وردهایی را یاد گرفته و در مکان‌های واقعی با دیگر بازیکن‌ها مبارزه می‌کنند. Niantic در زمینه‌ی ساخت چنین بازی‌هایی بسیار ماهر است و با توجه به محبوبیت هری پاتر انتظار می‌رود که این بازی بسیار بیشتر از Pokémon GO در سال 2016 موفقیت کسب کند. 


نظر شما درمورد بازی  Harry Potter: Wizards Unite چیست؟ آیا این نوع بازی‌ها را می‌پسندید؟ نظر خود را با ما درمیان بگذارید.

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

 

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید