مایکروسافت: سرویس ایمیل Send بر روی دستگاه های اندرویدی

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 25 شهریور 94 ساعت: 21:16:15


حال، اگر کاربر اندروید هستید و تمایل به تست این برنامه دارید، باید بدانید که این برنامه در حال حاضر برای تمام کشورها در دسترس نیست.
فعلا، نسخه بتای این برنامه ارائه شده است، بنابراین مایکروسافت تمایل دارد تا بروزرسانی ها را، کم کم انجام دهد تا بتواند هر مشکلی و خطایی که در نرم افزار است برطرف کند.
این نرم افزار اندرویدی در حال حاضر، برای کشورهای برزیل، انگلیس، دانمارک، کانادا و آمریکا عرضه شده است. پس از عرضه، توسعه دهندگان منتظر بازخوردها از این برنامه هستند، و با جدیت در تلاشند تا ویژگی ها و بهبودهای جدید را به این برنامه بیفزایند.
مایکروسافت در وبلاگ خود نوشته است: این ماه، یک ماه شلوغ برای Send است. این برنامه مانند ایمیل کار می کند. از لحظه عرضه آن، ما منتظر شنیدن بازخوردها و نظرات کاربران هستیم و سعی در مفیدتر کردن برنامه برای شما داریم."
برای مثال، توانایی حذف گفتگوها یا افزودن افراد به یک گفتگو یا تعداد بیشتر، به خوبی پیاده سازی شده است و نیز، کاربران Send، می توانند موقعیت خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، تماس بگیرند یا حتی GIF های بازنشر کنند.
در حال حاضر، Send بر روی پلت فرمهای اندروید و iOS موجود است ولی مایکروسافت در تلاش است تا نسخه ویندوزفونی آن را هم ارائه دهد.
در گام دوم، مایکروسافت قصد دارد تا این برنامه را در دسترس کاربران تمام کشورها قرار دهد. این برنامه با تمام دستگاه هایی که از اندروید نسخه 4.2 به بالا استفاده می کنند، سازگار است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید