نینتندو: کارتریج بازی‌های 64 گیگابایتی تا سال 2019 منتشر نخواهد شد

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 7 دی 96 ساعت: 10:00:00

به گزارش مجله‌ی وال استریت ژورنال کارتریج 64 گیگابایتی نینتندو سوئیچ تا سال 2019 برای توسعه دهندگان شخص ثالث بازی‌های نینتندو منتشر نخواهد شد. قرار بود که کارتریج 64 گیگابایتی نینتندو در نیمه‌ی دوم سال 2018 منتشر شود که به دلیل مشکلات تکنیکی انتشار آن تا سال 2019 به تاخیر افتاده است. این موضوع بسیاری از توسعه دهندگان را ناامید کرده چرا که بسیاری از آن‌ها برای ساخت بازی‌های سنگینشان به فضای بیشتری نیاز دارند. وال استریت ژورنال گفته که بسیاری از این توسعه دهندگان قصد دارند برای انتشار بازی‌های خود تا سال زمانی که این کارتریج منتشر می‌شود صبر کنند. 
کارتریج‌های بازی‌های سوئیچ هم اکنون تا 32 گیگابایت ظرفیت دارند که حتی از دیسک‌های بلو- ری 50 گیگابایتی پلی‌استیشن4 و ایکس باکس وان نیز کمتر است. سوئیچ تنها 32 گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد که با کارت میکرو اس-دی قابل گسترش است. بازی‌های سنگین مانندDoom، حتی درصورتی که آن‌ها را فیزیکی بخرید نیاز به دانلود اضافی دارند چرا که همه‌ی بازی روی یک کارتریج سوئیچ جا نمی‌شود. کارتریج‌های بزرگ‌تر باعث می‌شوند که دیگر نیاز به کارت‌های میکرو اس- دی و دانلود از اینترنت نداشته باشیم. 
در حال حاضر کاربران می‌توانند کارتریج را به صورت فیزیکی خریده و یا بازی را روی کنسول سوئیچ خود دانلود کنند. یکی از مشکلات دیگر این است که بازی‌هایی که به کارتریج بزرگ‌تر نیاز دارند گران‌تر هم هستند. 
اوایل امسال شرکت نینتندو با همکاری شرکت وسترن دیجیتال اقدام به ساخت کارت‌های میکرو اس- دی در ظرفیت‌های 64 و 128 گیگابایتی کرد. البته از گزینه‌های ارزان‌تر نیز می‌توانید استفاده کنید. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

 

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید