تولید آیفون 10 به شکل چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 1 بهمن 96 ساعت: 23:24:00

پیش از عرضه آیفون 10، بسیاری بر این باور بودند که این گوشی می‌تواند در بازار موبایل جهان قدرتنمایی کرده و فروش خوبی را برای اپل به ارمغان بیاورد. این موضوع چندان هم دور از ذهن نبود، اپل ویژگی‌های جذابی را برای پرچمدار 2017 خود در نظر گرفت و آمار و ارقام اولیه فروش هم این نکته را ثابت کردند.

تکنولوژی صفحه نمایش اولد و استفاده از شکل جدیدی از ویژگی امنیتی به نام فیس آیدی مطمئنا در پیش بینی برای فروش هر چه بیشتر این گوشی در بازار، نقش مهمی را ایفا می‌کرد، اما به نظر می‌رسد که داستان فروش آیفون 10 برای کوپرتینویی‌ها روایت غم انگیزی دارد. مینگ چی کو، تحلیلگر ارشد KGI Securities معتقد است که تابستان 2018، زمانی برای پایان عمر آیفون 10 خواهد بود. این تحلیلگر چندی قبل در یک گزارش دیگر نیز به این موضوع اشاره کرده بود که تولید آیفون 10 می‌تواند در اواخر 2018 و یا اوایل 2019 برای جایگزینی با یک مدل آیفون ارزان‌تر، متوقف شود.

هر زمان که اپل آیفون جدیدی را معرفی می‌کند، تولید مدل گذشته خود را متوقف نمی‌کند، اما قیمت آن را کاهش می‌دهد. این یک روال طبیعی برای اپل است، اما بر اساس گزارش چی کو، این روند برای آیفون 10 تغییر کرده و در نهایت تولید آن متوقف می‌شود. البته بدیهیست که سرانجام این موضوع به تقاضای بازار بستگی خواهد داشت و اگر تقاضا همچنان روند نزولی داشته باشد، شاید اپل خط تولید آیفون 10 خود را تعطیل کند.

 برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید