هزینه تعویض نمایشگر بهترین گوشی‌های هوشمند بازار چقدر است؟

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 3 بهمن 96 ساعت: 23:59:00

بدون شک اگرچه در اختیار گرفتن یکی از گوشی‌های پرچم‌دار بازار لذت بخش است، بااین‌حال در نظر داشته باشید ازآنجاکه این محصولات از سخت‌افزاری قدرتمندتری نسبت به میان رده‌های بازار بهره می‌برند، بدون شک هزینه‌های جانبی تعمیرات آن‌ها نیز به‌مراتب بیشتر است. در همین راستا ما را در ادامه در فیسیت همراهی فرمایید تا بررسی کنیم که هزینه تعویض نمایشگر گوشی‌های پرچم‌دار بازار چقدر است؟

امروزه با افزایش سایز و از طرفی کیفیت نمایشگر گوشی‌های هوشمند، شاهد آن هستیم که اکثر هزینه صرف شده به‌منظور تولید گسترده یک گوشی هوشمند مربوط به پنل نمایش آن است؛ ازاین‌رو دارنده این‌گونه از گوشی‌ها بایستی تمام سعی خود را به‌منظور محافظت از نمایشگر آن‌ها به کار گیرند زیرا در صورت آسیب دیدن، بایستی هزینه گزافی را به‌منظور تعمیر صرف نمایند.

آیفون شکسته

در همین راستا شاید برایتان جالب باشد که بدانید در میان گوشی‌های پرچم‌دار بازار، هزینه تعمیر نمایشگر آیفون 10 همانند هزینه خود این تلفن هوشمند بسیار گران تمام خواهد شد و کاربران بدشانس باید هزینه‌ای بیشتر از هزینه تعویض LCD به‌کاررفته در آ‌یفون‌های دیگر بپردازند. آ‌یفون 10 از پنل OLED استفاده می‌کند که قیمت قطعه به نسبت بسیار گران‌تر از نمایشگرهای به کار رفته در آیفون‌های معمولی دیگر است. بر همین اساس اپل برای تعویض قطعه نمایشگر آ‌یفون 10 هزینه 279 دلار دریافت می‌کند. این هزینه بیش از دو برابر تعویض 129 دلاری تعویض آیفون 6 است و درعین‌حال 65 درصد بیشتر از هزینه تعویض نمایشگر آیفون 8 که معادل 169 دلار است، خواهد بود.

علاوه بر این اپل برای ارائه خدمات گارانتی تعویض آیفون 10 مبلغ 549 دلار را دریافت می‌کند که بسیار بیشتر از آیفون 8 و آ‌یفون 8 پلاس است. بر همین اساس آ‌یفون 8 و آ‌یفون 8 پلاس به ترتیب 349 و 399 دلار برای گارانتی تعویض AppleCare+ هزینه خواهند داشت اما آ‌یفون 10 خرج بسیار بیشتری روی دست کاربران آیفون 10 خواهد گذاشت.

بهترین مکان برای تعویض یا تعمیر صفحه‌نمایش گلکسی نوت 8 ، مراجعه به تعمیرگاه‌های رسمی و مجاز این شرکت است، اما قطعاً با مراجعه به سایر تعمیرگاه‌های بازار، به نسبت نتیجه کار قیمت نیز پایین‌تر از تعمیرگاه‌های رسمی و مجاز شرکت سامسونگ خواهد بود. در حال حاضر هزینه صفحه‌نمایش گوشی هوشمند گلکسی نوت 8 در حدود 250 دلار الی 350 دلار برآورد خواهد شد، همان‌طور که گفتیم قیمت این صفحه‌نمایش واقعاً بالاست.

گلکسی اس 8 شکسته

هزینه تعویض صفحه‌نمایش گلکسی اس 8 پلاس 250 یورو در نظر گرفته شده است که این مقدار 25 درصد از قیمت تعویض صفحه‌نمایش گلکسی اس 7 اج 200 یورو بیشتر است. این بدان معناست که بهتر است کاربران از یک قاب خوب برای محافظت از اس 8 پلاس استفاده نمایند زیرا محافظ صفحه‌نمایش گوریلا گلس 5 نیز در برخی موارد نمی‌تواند از صفحه‌نمایش به اندازه کافی محافظت نماید.

درنهایت علی‌رغم آنکه نمایشگر گوشی HTC 11 که از نوع نسل پنجمی Super-LCD است، بااین‌حال هزینه تعویض این پنل 160 دلار هزینه‌بر خواهد داشت، بااین‌حال مدت زمان 7 الی 10 روز کاری را بایستی برای این تعویض صبر نمایید

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید