روزانه بیش از ۲.۳ میلیارد بازدید از کانال‌ های تلگرامی فارسی زبان صورت میگیرد

   
نام نویسنده:
 جمعه 6 بهمن 96 ساعت: 23:59:00

براساس آخرین آمار مربوط به فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام ، تاکنون چیزی حدود ۷۵۰ هزار کانال فارسی در تلگرام ثبت شده است. به گزارش فیسیت و به نقل از خبرگزاری مهر، بررسی آمار مربوط به فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام نشان می‌دهد که این شبکه اجتماعی بیش از ۷۵۰ هزار کانال فارسی ثبت شده دارد و میزان بازدیدهای انجام شده از این کانال‌ها روزانه بالغ بر ۲.۳ میلیارد است.

آخرین آمار فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام ، برمبنای رصد روزانه‌ای که توسط پژوهشگاه ملی فضای مجازی که آن هم وابسته به مرکز ملی فضای مجازی است صورت می‌گیرد، منتشر شده است. براساس این آمار، تا روز دوم بهمن ماه سال جاری، بیش از ۷۵۴ هزار و ۵۱۶ کانال فارسی در این شبکه پیام رسان به ثبت رسیده است.

براساس اطلاعات به دست آمده در مورد فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام ، در مدت ۱۰ روز گذشته یعنی در بازه ۲۴ دی ماه تا دوم بهمن ماه، در این شبکه اجتماعی چیزی بیش از ۱۰ هزار کانال افزایش یافته است. پس می‌توان گفت که شمار کانال‌های ایجاد شده در تلگرام از ۷۴۳ هزار کانال در اواخر دی ماه به ۷۵۴ هزار کانال در اول بهمن رسیده است. لازم به ذکر است که از این تعداد کانال، ۲۶۴ هزار و ۳۴۷ کانال به روزرسانی می‌شوند.

تعداد مطالب منتشر شده در تلگرام در هر ۲۴ ساعت

براساس آمار منتشر شده توسط پژوهشگاه ملی فضای مجازی، در مورد فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام همچنین تعداد مطالب منتشر شده در هر ۲۴ ساعت نیز مشخص شده است. براساس بررسی‌های انجام شده در هر ۲۴ ساعت به طور متوسط بیش از ۳ میلیون و ۷۵ هزار و ۲۲۷ مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می‌شود.در این بین بیشترین آمار انتشار مطالب مربوط به ساعت ۲۲ شب است که بیش از ۲۸۵ هزار مطلب در این ساعت منتشر می‌شود. همچنین کمترین آمار انتشار مطالب مربوط به ساعت ۴ صبح است که تعداد آن ۱۴ هزار و ۹۵۷ مطلب است. متوسط تعداد مطالب منتشر شده‌ی یک کانال در روز ۱۱.۶۳ مطلب است؛ یعنی روزانه به طور متوسط در هر کانال حدود ۱۱.۵ مطلب منتشر می‌گردد.

تعداد کل بازدیدهای صورت گرفته از مطالب کانال‌های فارسی شبکه اجتماعی تلگرام نیز در روز دوم بهمن ماه ٢ میلیارد و ۲۸۵ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۴۳۹ بازدید اعلام شده است. بنابراین تعداد بازدید هر مطلب به طور متوسط در این کانال‌های فارسی، ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ بار اعلام شده است که بیشترین بازدید هر مطلب در کانال‌ها نیز طی ۱۰ روز اخیر به روز ۳۰ دی ماه باز می گردد که هر مطلب حدود یک‌هزار و ۳۵ بار بازدید شده است.

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.  

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید