کمپانی لندرور از اولین گوشی ضد ضربه و ماژولار خود رونمایی کرد

   
نام نویسنده:
 جمعه 13 بهمن 96 ساعت: 23:59:00

لندرور یکی از مطرح‌ترین کمپانی‌های خودروسازی در جهان است که به‌تازگی در همکاری با Bullitt Group، از گوشی هوشمند جدیدی تحت عنوان لندرور اکسپلور رونمایی کرده است. از آنجا که اغلب محصولات لندرور در جهت حرکت در مسیرهای ناهموار طراحی و ساخته می‌شوند، شرکت سازنده سعی کرده که این ویژگی و خصلت در گوشی اکسپلور نیز تعبیه شود و ما با مدلی جان سخت روبه‌رو هستیم که قابلیت اتصال ماژول‌های گوناگون را هم دارد.

ساخت گوشی لندرور اکسپلور با توجه به سابقه دیرینه Bullitt Group در ساخت دستگاه‌های مقاوم و بسیار جان سخت به این شرکت سپرده شد. این شرکت قبل از این هم گوشی‌های شرکت کاترپیلار CAT را ساخته است مخاطبان لندرور اکسپلور دقیقاً همان کاربران هدف گوشی‌های کت هستند. این دسته از افراد، سوار بر اتومبیل آفرود لندرور خود شده و سپس ماجراجویی‌شان را در دل طبیعت آغاز می‌کنند.

لندرور اکسپلور

اصلی‌ترین ویژگی لندرور اکسپلور در مقایسه با دیگر گوشی‌های هوشمند جان سخت، ماژولار بودن آن است، به طوری که به لطف پنل پشتی مغناطیسی آن می‌توان ماژول‌هایی را از سری ماژول‌های موتو مود موتورولا به منظور افزایش کاربردهای دستگاه‌ به آن افزود.

به عنوان مثال ماژول Adventure Pack حکم یک آنتن چی‌پی‌اس را بازی می‌کند که در شرایط بد آنتن دهی می‌تواند این ویژگی لندرور اکسپلور را تقویت کند. ماژول Adventure Pack علاوه بر این کار، ظرفیت باتری را افزایش داده و دارای یک منظره‌پرداز واقعیت افزوده به منظور مسیریابی در مکان‌های دور افتاده است.تاکنون اطلاعات بیشتری پیرامون اولین گوشی ماژولار لندرور منتشر نشده و انتظار داریم برای اولین بار طی روند برگزاری نمایشگاه MWC 2018 در معرض دید عموم کاربران قرار گیرد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید