پایان اپلیکیشن دسکتاپ توییتر برای کاربران مک

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 1 اسفند 96 ساعت: 15:00:00

دیگر توییتر برای مک موجود نخواهد بود. اپلیکیشن توییتر از اپ استور اپل حذف شده و از نوروز امسال دیگر پشتیبانی نخواهد شد. قطعاً اپلیکیشن‌های شخص ثالث دیگر موجود خواهد بود اما توییتر از کاربران مک خود می‌خواهد که از توییتر روی وب استفاده کنند.

روز به روز تعداد اپلیکیشن‌های دسکتاپ کاهش می‌یابد. البته هنوز هم کاربران از اپلیکیشن‌های وب استفاده می‌کنند اما توسعه گران ترجیح می‌دهند تمرکز خود را روی پلتفرم‌های دیگر قرار دهند.

توییتر در حالی اپلیکیشن خود را برای مک حذف کرده که سعی دارد تجربه‌ی میان پلتفرمی را ارتقا بخشد. توییتر برای مک با عنوان Tweetie شروع شد تا توییتر شرکت را خرید نام خود را روی این اپلیکیشن قرار داد.

متاسفانه توییتر نتوانست با موفقیت توییتر برای مک را پشتیبانی کند. در نتیجه قابلیت‌هایی که در پلتفرم‌های دیگر استاندارد محسوب می‌شدند ماه‌ها طول می‌کشید تا به توییتر مک برسد.

توییتر به کاربران توییتر روی مک توصیه کرده که از سایت Twitter.com استفاده کرده است. درحالی که این تغییر از نظر توییتر ایده‌ی خوبی است کاربران حرفه‌ای از استفاده از توییتر روی وب خوشحال نخواهند شد و یک اپلیکیشن شخص ثالث را ترجیح خواهند داد.

با این حال شاید این موضوع افراد زیادی را نا امید نکند. توییتر روی مک روی اپ استور رتبه بندی 1.7 از 5 داشت که نشان می‌دهد در بین کاربران خیلی طرفدار نداشته است. در مقایسه اپلیکیشن Twitterrific دارای رتبه بندی 3.9 از 5 و Tweetbot دارای رتبه بندی 4 از پنج است.

بیشتر کاربران توییتر اپلیکیشن موبایل را ترجیح می‌دهند و کاربران دیگر از اپلیکیشن‌هایی مثل Tweetbot یا Twitterrific استفاده می‌کنند. در نتیجه به احتمال زیاد تنها افراد کمی از حذف شدن اپلیکیشن توییتر روی مک ناراحت خواهند شد.

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید