این کاپشن هوشمند به وسیله یادگیری ماشینی می‌تواند دمای مطلوب را برای صاحب خود تنظیم کند!

   
نام نویسنده:
 جمعه 4 اسفند 96 ساعت: 23:59:00

 طی چند سال اخیر تعداد زیادی از ترموستات‌های هوشمند خانگی تولید شده‌اند که تنها وظیفه آن‌ها گرم کردن اتاق پذیرایی بوده است. ولی کارایی آن‌ها در خارج از محیط اتاق خوب نیست. شرکت پوشاک بوستون می‌خواهد یک کاپشن با سیستم منحصربه‌فرد تغییر دما ارائه دهد. دمای این کاپشن می‌تواند بر اساس دلخواه کاربر تنظیم شود. همچنین چند ابزار دستی دیگر نیز در بالای آستین‌های این کاپشن تعبیه شده است.

این کاپشن از جنس ترکیبی از پلی‌استر و پلی اورتان است. این کاپشن جیوه‌ای ضد آب، ضد باد بوده و مقاوم به جذب بوی نامطبوع است. سازندگان این محصول می‌گویند که این کاپشن می‌تواند به طور معمول مورد استفاده مصرف کنندگان قرار گیرد و از آنجایی که عناصر گرمایی فیبر کربن به کار رفته در داخل این کاپشن تنها 100 گرم وزن دارند، کاربر در استفاده روزانه خود از این محصول متوجه آن‌ها نمی‌شود.

در حالت پیش‌فرض این کاپشن به نحوی است که وقتی یک باتری 10000 میلی‌آمپر ساعتی با قابلیت شارژ یواس‌بی به کاپشن متصل می‌شود، هنگامی‌که فرد کاپشن را می‌پوشد جیوه داخل کاپشن شروع به افزایش حرارت می‌کند. این محصول از قبل برنامه‌ریزی شده است تا با استفاده از یک «شتاب سنج» و حسگر دمای بدن به حرکات و دمای بدن کاربر پاسخ مناسب دهد؛ بنابراین دمای کاپشن بر اساس موقعیت فرد تنظیم می‌شود. به طور مثال این تنظیمات به این بستگی دارد که کاربر در حال راه رفتن است یا ثابت ایستاده است.

ریموت کاپشن هوشمند

هرچه قدر بازخوردها به کاپشن بیشتر باشد، بهتر می‌تواند تنظیمات خودکار را برای نگه داشتن دمای درونی در سطح مطلوب انجام دهد. این کاپشن همچنین می‌تواند توسط یک اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند کنترل شود. لازم به ذکر است که دستیار صوتی الکسا شرکت آمازون نیز این محصول را پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین می‌توان قبل از خروج از منزل به اسپیکر هوشمند «اکو» دستور داد که کاپشن را گرم کند.

این کاپشن را می‌توان در داخل ماشین لباس‌شویی نیز شست. البته بهتر است که قبل از شست و شوی آن باتری خارج شود. در پایان دانستن این نکته هم بد نیست باتری این محصول تا مدت زمان چهار ساعت و نیم با حداکثر خروجی و در وضعیت نرمال تا یک هفته شارژ نگه می‌دارد.

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید. 

منبع: newatlas

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید