نسل دوم ایرپاد با قابلیت‌های جدید در راه است

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 6 اسفند 96 ساعت: 10:00:00

یکی از کارهایی که اپل مدام انجام می‌دهد تولید نسخه‌های جدید محصولاتش است و حال به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدید ایرپاد نیز در راه است. 
شایعات مبنی بر آن است که شرکت اپل در حال ساخت ایرپاد جدیدش است. نسخه‌ی اولیه ایرپاد با این که با نظرات منفی از طرف منتقدان مواجه شد اما فروش بسیار خوبی داشت، آنقدر که شرکت اپل تصمیم گرفت این هدفون‌های وایرلس خود را ارتقا بخشد. 


نسل دوم ایرپاد در سال 2018 منتشر خواهد شد

سایت Bloomberg اعلام کرده که شرکت اپل درحال کار کردن روی ارتقای هدفون‌های وایرلس ایرپاد است. 
اولین تغییردر تراشه‌ی وایرلس این محصول است. ایرپادها خیلی خوب اتصال بلوتوث را می‌یابند اما همیشه جا برای پیشرفت هست. اپل قصد دارد از تراشه‌ی W2 اپل واچ استفاده کند. 
دومین تغییر استفاده از سیری تنها با فرمان صوتی است. در حال حاضر برای استفاده از دستیار هوشمند خود باید به هدفون ضربه بزنید تا فعال شود اما در نسل دوم ایرپاد، سیری تنها با فرمان صوتی کار می‌کند. 
در نهایت، بلومبرگ اعلام کرده است که نسل سوم ایرپاد که در سال 2019 منتشر می‌شود ضدآب خواهد بود. البته ضدآب بودن به این معنی نیست که می‌توانید آن را به استخر ببرید اما می‌توانید در یک روز بارانی بدون نگرانی از آن استفاده کنید. 
اپل با ساخت ایرپاد ریسک بزرگی کرد که جواب هم داد و عجیب نیست که حال قصد داشته باشد نسخه‌ی جدید آن را وارد بازار کند. اضافه کردن قابلیت دسترسی به سیری بدون نیاز به دست افراد زیادی را وسوسه می‌کند که هدفون خود را ارتقا دهند. 

 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید