واتس‌اپ زمان اضافی برای پاک کردن پیام‌ها به شما می‌دهد

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 22 اسفند 96 ساعت: 18:00:00

در شهریور گذشته که اپلیکیشن واتس‌اپ امکان حذف کردن پیام‌ها را فراهم کرد همه‌ی کاربران این پیام رسان نفس راحتی کشیدند. اما تنها محدودیتی که وجود داشت این بود که شما برای حذف پیام خود تنها هفت دقیقه فرصت داشتید. 
اما حال اگر پیام خجالت آوری را با این پلتفرم فرستادید فرصت بیشتری برای حفظ آبروی خود دارید چرا که واتس‌اپ به شما تا یک ساعت یا به طور دقیق‌تر 4096 ثانیه (حدود یک ساعت و هشت دقیقه) برای حذف پیام‌ها به شما فرصت می‌دهد. 
البته هنوز واتس‌اپ به طور رسمی چیزی را اعلام نکرده است اما به نظر می‌رسد اگر چیزی گفته‌اید که از آن پشیمان هستید و یا حرفی را در گروه اشتباهی زدید فرصت بیشتری برای حذف آن دارید.
البته هنوز هم قوانین مشابه قبلاً است: این قابلیت تنها در صورتی اثرگذار است که دوستتان پیام شما را باز نکرده باشد. اگر خوش شانس باشید و هیچ کس پیام شما را باز نکند تا یک ساعت وقت دارید که آن را حذف کنید. 
درضمن اگر پیامی را حذف کنید طرف مقابل یک پیام با عنوان " پیام حذف شده است" دریافت خواهد کرد. در نتیجه آن‌ها خواهند فهمید که شما حرفی زده‌اید که از گفتن آن پشیمان هستید و ممکن است از شما بپرسند که محتوای پیامتان چه بوده است. 
حتی با این محدودیت‌ها این که بیشتر فرصت داشته باشید تا پیام خود را حذف کنید قابلیت بسیار خوبی است. تنها باید ببینیم که آیا محدودیت 4096 ثانیه‌ای برای همه‌ی نسخه‌های واتس‌اپ منتشر خواهد شد یا خیر. 

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید