کاربران سامسونگ گلکسی اس 9 از خرابی صفحه لمسی گوشی خود خبر می‌دهند

   
نام نویسنده:
 جمعه 3 فروردین 97 ساعت: 18:00:00

سامسونگ به صورت رسمی به مشکلی که در بسیاری از صفحه نمایش‌های گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس وجود دارد واکنش نشان داد این شرکت در بیانیه‌ای علام کرد که: « در شرکت سامسونگ رضایت مشتری هسته‌ی تجارت ماست و ما می‌خواهیم بهترین خدمات را ارائه دهیم. در تعداد بسیار محدودی از گوشی‌های اس 9 و اس 9 پلاس مشکلاتی در عملکرد صفحه لمسی دیده می‌شود. ما در حال تلاش برای رفع این مشکل و همکاری با کاربرانی که دچار این مشکل شده‌اند هستیم. »
در حالی که این گوشی به تازگی منتشر شده است اما تعدادی از صاحبان گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس گفته‌اند که صفحه لمسی گوشی‌هایشان مشکل دارند. آن‌ها گفته‌اند که بعضی از نقاط صفحه به تماس انگشت کاملاً بی پاسخ است. 
در تالارهای گفت‌وگوی سامسونگ و همچنین شبکه‌ها اجتماعی کاربران ویدئو و گیف‌هایی از خود در حال تلاش برای کشیدن یک خط روی تمام صفحه نمایش خود منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد در بعضی نقاط گوشی کاملاً بدون واکنش است. 
در ویدئوهای منتشر شده این نقاط کور در بالا، پایین و یا وسط صفحه نمایش قرار دارد. 

پیشنهاد فیسیت : بررسی کامل مشخصات سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، پرچمداران جدید سامسونگ

گوشی گلکسی اس 9 خود را امتحان کنید 


بنا به گزارش Android Police، تلاش برای رفع این مشکل از طریق ریست کارخانه‌ای دستگاه موفقیت آمیز نبوده است. خوشبختانه مشکل صفحه لمسی شامل ضمانت نامه دوساله سامسونگ می‌شود در نتیجه کاربران این دستگاه‌های معیوب می‌توانند دستگاه خود را با یک نمونه جدید تعویض کنند. 
هنوز نمی‌توان گفت که این مشکل در تعداد کمی از دستگاه‌ها وجود دارد یا خیر. اما بهتر است که همه‌ی کاربران سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس گوشی‌های خود را امتحان کنند تا ببینند که آیا صفحه لمسی آن‌ها هم نقطه کور دارد یا خیر. 
برای آزمایش صفحه لمسی گلکسی اس9 *#0*# را شماره گیری کنید تا گوشی شما به حالت Test Mode برود. در اینجا می‌توانید تمام قسمت‌های گوشی خود را آزمایش کنید. برای آزمایش کردن صفحه لمسی گزینه‌ی Touch را انتخاب کنید. 
 در این قسمت یک صفحه صفید با تعدادی مربع در اطراف و وسط صفحه ظاهر می‌شود. 

گلکسی اس9


حال می‌توانید در تمام صفحه خط بکشید تا ببینید که نقاط کور گوشی شما کدام‌ها است. اگر انگشت روی صفحه بکشید خط کشیده شده و اگر مربع‌ها را لمس کنید سبز می‌شوند. 

سامسونگ


وقتی که همه‌ی مربع‌ها را سبز کردید آزمایش تمام شده و شما به صفحه‌ی اصلی برمی‌گردید. برای بازگشت به صفحه‌ی اصلی گوشی کافی است که دکمه بازگشت را دوبار فشار دهید. 
با انجام این آزمایش می‌فهمید که صفحه نمایش گوشی شما مشکل دارد یا خیر. اگر گوشی شما با مشکل رو‌به‌رو بود با پشتیبانی شرکت سامسونگ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید. 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید