انتشار اپلیکیشن یوتیوب کودکان جدید با نظارت انسان به جای الگوریتم

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 19 فروردین 97 ساعت: 15:00:00

با وجود ویدئوهای بسیار زیادی که به صورت روزانه روی یوتیوب آپلود می‌شود، برای چک کردن محتوای هرکدام از این ویدئوها به یک ارتش نیاز است. اما به نظر می‌رسد که یوتیوب مشکل را برای محتوایی که در دسترس کودکان قرار می‌گیرد حل کرده است. 
این شرکت اعلام کرده که قرار است یک اپلیکیشن کودکان منتشر شود که به جای الگوریتم، انسان‌های واقعی بر محتوای آن‌ها نظارت خواهند داشت در نتیجه تنها در صورتی ویدئوها در دسترس کودکان قرار می‌گیرد که یک شخص بزرگسال آن را شخصاً تایید کرده باشد. 
والدین می‌توانند تا چند هفته‌ی آینده با آپدیت اپلیکیشن یوتیوب کودکان خود، آن را از فیلتر مبتنی بر الگوریتم به فیلتر مبتنی بر انسان تغییر دهند. 
از زمانی که اپلیکیشن یوتیوب برای کودکان منتشر شده بعضی از کاربران با بازی دادن الگوریتم‌های یوتیوب محتوای نامناسبی را در اختیار کودکان قرار می‌دهند که در ظاهر به نظر مناسب می‌آیند. 
این پورتال ویدئو مدت‌هاست با فیلتر ویدئوهای نامناسبی که در کانال‌های مخصوص کودکان قرار داده می‌شود و محتوایی که مناسب آن‌ها نیست مشکل دارد. البته یوتوب تنها شرکتی نیست که با سوء استفاده از الگوریتم‌ها برای رسیدن به اهداف پلید مشکل دارد. 
باید صبر کنیم و ببینیم که گوگل و یوتیوب چطور می‌توانند اعتماد والدین را جلب کنند. چرا که والدین باید از این که کودکانشان چه محتوایی را می‌بینند خیالشان راحت باشد. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید. 

 

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید