پایان پشتیبانی انویدیا از کارت‌های گرافیکی روی کامپیوترهای 32 بیتی

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 21 فروردین 97 ساعت: 10:00:00

در پایان سال پیش شرکت انویدیا اعلام کرد که کارت‌های گرافیکی GeForce دیگر سیستم عامل‌های 32 بیتی را پشتیبانی نخواهند کرد. حال این شرکت اعلام کرده که پشتیبانی به صورت رسمی تا اواسط اردیبهشت ماه قطع خواهد شد. 
این موضوع نسخه‌های 32 بیتی ویندوز7، 8 , 8.1 و 10 و همچنین لینوکس و FreeBSD را تحت تاثیر قرار خواهد داد. البته آپدیت‎های امنیتی مهم تا شروع سال 2019 ارائه خواهند شد. 
انویدیا اعلام کرد که آپدیت‌های Game Ready Driver که شامل ارتقا در عملکرد، قابلیت‌های جدید و رفع باگ می‌شود تنها برای سیستم عامل‌های 64 بیتی ارائه خواهد شد. 
البته این روزها بیشتر کامپیوترها سیستم عامل‌های 64 بیتی دارند. اما اگر کارت گرافیک انویدیا دارید و سیست‌معامل شما هنوز هم 32 بیتی است، باید بدانید که داشتن یک سخت افزار با درایوهای قدیمی که با سیستم‌عامل 64 بیتی سازگار نیست برایتان دردسر ساز خواهد بود و باید سیستم‌عامل و البته سخت افزار خود را ارتقا دهید. 
ارتقا به سیستم‌عامل 64 بیتی بهترین کار است چرا که نه تنها درایوهای انویدیا با آن بهتر عمل می‌کنند بلکه امنیت سیستم شما نیز ارتقا می‌یابد. درضمن عملکرد دستگاه شما نیز به طور کلی بهتر می‌شود. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید. 

 

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید