بازگشت نسخه‌ی Nintendo Classic Edition

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 25 اردیبهشت 97 ساعت: 21:00:00

نینتندو تصمیم گرفته که دوباره Nintendo Classic Edition را منتشر کند. این کنسول کلاسیک از تابستان امسال در امریکا موجود خواهد بود اما هنوز اعلام نشده که چه زمانی به صورت بین‌المللی منتشر خواهد شد. 
در سال 2016 نینتندو همه را با Nintendo Classic Edition سورپرایز کرد. این کنسول مینیاتوری سی بازی درون خود داشت. NES فروش بسیار بالایی داشت. بسیاری این کنسول را برای کودکان خود و یا به عنوان یک نوستالژی برای خودشان خریدند. با وجود چنین تقاضایی شرکت نینتندو در بهار سال بعد تولید آن را متوقف کرد. 
دلیل این کار انتشار کنسول Super NES Classic Edition بود. با این حال این موضوع باعث شد که بسیاری از مردم نتوانند NES Classic را دریافت کنند. 
حال نینتندو اعلام کرد که NES Classic Edition بازخواهد گشت. این کنسول در تاریخ 19 خرداد منتشر شده و تا آخر سال 2018 تولید خواهد شد. طرفداران این کنسول شش ماه فرصت دارند تا یک نسخه از این کنسول را برای خود بیابند. 
NES Classic Edition یک نسخه‌ی مینیاتوری از این کنسول کلاسیک با سی بازی درون خود کنسول است که شامل  Castlevania, Donkey Kong, Excitebike, Super Mario Bros و Legend of Zelda و قیمت آن 60 دلار است. 
نینتندو اخیراً فروش بسیار خوبی داشته است. این شرکت میلیون‌ها نسخه NES Classic Edition و Super NES Classic Edition فروخته است و شش ماه آینده نیز به فروش این کنسول اضافه خواهد کرد. جدا از این دو کنسول کلاسیک سوئیچ نیز فروش بسیار زیادی داشته است. 
از آنجایی نینتندو اعلام کرده که این نسخه محدود است این سوال پیش می‌آید که قدم بعدی چیست؟ شاید این شرکت Nintendo 64 Classic Edition را دوباره منتشر کند. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ و كانال سروش ما با آيدي faceit_mag@ همراه باشید.     

 

 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید