اضافه شدن قابلیت‌های جدید به چت گروهی واتس‌اپ

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 26 اردیبهشت 97 ساعت: 21:00:00

واتس‌اپ قابلیت‌های جدیدی را به چت گروهی اضافه کرده است. بیشتر این قابلیت‌ها به ادمین گروه مرتبط است اما هدف از همه‌ی آن‌ها این است که چت‌های گروهی واتس‌اپ بهتر شوند. 
با یک و نیم میلیارد کاربر واتس‌اپ روشی محبوب برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده است. در حالی که چت با یک نفر بسیار راحت است چت گروهی می‌تواند گیج کننده باشد که یکی از مشکلاتی است که واتس اپ در حال تلاش برای حل کردن است. 
واتس‌اپ در یک پست وبلاگی اعلام کرد که چت گروهی همیشه بخش مهمی از واتس اپ بوده است که به خانواده‌ها و یا دوستان کمک می‌کند تا بتوانند با هم در ارتباط باشند. اما حال ما کاری کرده‌ایم که واتس‌اپ به کسانی که می‌خواهند درمورد موضوع خاصی با یکدیگر صحبت کنند می‌توانند از این گروه‌ها استفاده کنند. 
به همین هدف واتس اپ تغییراتی را در گروه‌های خود داده است: 
گروه‌ها حال توضیحاتی درمورد هدف، راهنمایی و یا موضوع گروه دارند و وقتی کسی تازه به گروه اضافه می‌شود می‌تواند این توضیحات را ببیند. 
کنترل‌ها بیشتر شده و ادمین می‌تواند کسانی که حق تغییر موضوع، آیکون و یا توضیحات دارند را محدود کند. درضمن سازنده‌ی گروه نمی‌تواند از گروه خود حذف شود. 
یک قابلیت جدید به کاربرانی که مدتی نبوده‌اند این امکان را می‌دهد که به سرعت بتوانند بفهمند درمورد چه چیزهایی صحبت شده است. تنها کاری که باید بکنند این است که دکمه‌ی @ را در پایین چت لمس کنند. 
در نهایت شما می‌توانید با جست و جوی صفحه‌ی اطلاعات گروه هرکسی را که در گروه عضو است بیابید. 
این قابلیت‌های جدید همه در نسخه‌های جدید واتس‌اپ برای اندروید و آی‌او‌اس موجود است. 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ و كانال سروش ما با آيدي faceit_mag@ همراه باشید.     

 

 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید