اگر آیفون دارید می‌توانید بدون رمز وارد همه‌ی حساب‌های کاربری خود شوید

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 1 خرداد 97 ساعت: 18:00:00

LastPass برای iOS،YubiKey را پشتیبانی می‌کند در نتیجه شما می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن یک رمز وارد همه‌ی حساب‌ها و سرویس‌های آنلاین خود شوید. تنها کافی است دستگاه YubiKey Nano را به گوشی خود متصل کنید تا به طور خودکار احراز هویت حساب کاربری LastPass شما صورت گیرد. 
LastPass همه‌ی حساب‌های کاربری و رمزهای شما را در یک بخش رمزگذاری شده نگاه می‌دارد و به صورت خودکار فرم‌های ورود را پر می‌کند و دیگر نیازی نیست که شما چیزی را به خاطر بسپارید. این اپلیکیشن همچنین می‌توانید پروفایل‌های خرید آنلاین شما از جمله اطلاعات کارت و آدرس را ذخیره کرده و در صورت نیاز با یک ضربه آن را در فرم کامل نماید. 
آکس پوتز، مدیر تولید LastPass گفت: «ما خوشحالیم که می‌توانیم قابلیت احراز هویت را به کاربران iOS خود ارائه دهیم تا امنیت حساب LastPass خود را بیش از پیش ارتقا دهند. 
این آپدیت برای کسانی که LastPass را روی دستگاه خود دارند به طور خودکار ارائه شده و سایرین نیز می‌توانند آن را از اپ استور دانلود کنند. 
LastPass برای اندروید نیز قابلیت پشتیبانی لاگین بدون  نیاز به رمز YubiKey را داشته و در گوگل پلی موجود است. 
Yubico، سازنده‌ی Yubikey نیز یک کیت توسعه نرم افزار منتشر کرده که توسط آن توسعه دهندگان می‌توانند احراز هویت دوعاملی را در اپلیکیشن‌های iOS خود جاسازی کنند. 
مدیرعامل و موسس یوبیکو، استینا اهرنسوارد گفت: «روش‌های احراز هویت موبایل مانند اس‌ام‌اس روش‌های احراز هویت دو عاملی مطمئنی نیستند و به راحتی قابل هک کردن هستند و بسیار مهم است که یک روش احراز هویت مبتنی بر سخت افزار مثل YubiKey داشته باشیم تا رابطه‌ای مطمئن بین دستگاه موبایل و اپلیکیشن ایجاد کند.» 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف همراهی کنید:

کانال تلگرام با آیدی faceitmag@

توییتر با آیدی faceit_ir@

اینستاگرام با آیدی faceit_mag@

کانال سروش با آیدی faceit_mag@

 

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید