اضافه شدن قابلیت لایک کردن عکس‌ها به گوگل فوتوز

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 3 خرداد 97 ساعت: 10:00:00

دو قابلیت جدید و پرکاربرد به گوگل فوتوز اضافه می‌شود. با اولین قابلیت می‌توانید عکس‌های مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کرده و با دومی می‌توانید عکس دوستانتان را لایک کنید. 
گوگل مدام در حال ارتقای گوگل فوتوز است و به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه خواهد داشت. این شرکت در مراسم 2018 Google I/O اعلام کرد که چیزهای بسیار زیادی به گوگل فوتوز اضافه خواهد شد و این شروع کار است. امکان انتخاب عکس‌های برگزیده و لایک کردن عناصر اولیه و اصلی سرویس‌هایی مانند شبکه‌های اجتماعی هستند. 
اولین مورد عکس‌های مورد علاقه است که روشی برای جمع‌آوری عکس‌هایی است که بیشتر دوست داریم. وقتی که عکس‌های خود را روی گوگل فوتوز مرور می‌کنید آیکون ستاره کنار آن را لمس کنید. با این کار عکس به عنوان علاقه مندی‌ها علامت گذاری کرده و آن را به آلبوم عکس‌های برگزیده قرار می‌دهد. 
قابلیت بعدی لایک کردن است. این قابلیت مانند فیسبوک و اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد تا عکس‌های دوستانتان را لایک کنید. وقتی که یک آلبوم به اشتراک گذاشته شده را می‌بینید کافی است آیکون قلب کنار آن را لمس کنید. البته تنها خاصیت این کار خوشحال کردن دوستانتان است. 
قابلیت علاقه مندی‌ها این هفته منتشر می‌شود و اگر آن را هم اکنون ندارید کافی است گوگل فوتوز خود را آپدیت کنید. گوگل گفته که قابلیت لایک به زودی اضافه خواهد شد. 
گوگل فوتوز اپلیکیشن بسیار خوبی است که مدیریت عکس‌ها را روی گوشی هوشمند ساده می‌کند. اما باز هم به نظر می‌رسد که قابلیت‌های بسیار ساده روی آن موجود نیستند. 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف همراهی کنید:

کانال تلگرام با آیدی faceitmag@

توییتر با آیدی faceit_ir@

اینستاگرام با آیدی faceit_mag@

کانال سروش با آیدی faceit_mag@

 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید