Ghost Giant، جدیدترین بازی PlayStation VR

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 20 خرداد 97 ساعت: 15:00:00

تنها چهار روز به شمارش معکوس E3 پلی‌استیشن مانده و هر روز از یک محصول جدید رونمایی می‌شود. جدیدترین بازی معرفی شده یک بازی برای PlayStation VR به نام  Ghost Giant است. 
هنوز جزئیات زیادی درمورد این بازی نمی‌دانیم اما به نظر می‌رسد که قرار است شما به کاراکتر اصلی که لوییس نام دارد کمک کنید تا ماموریت‌ها و معماهایی را حل کند البته همه‌ی این اتفاقات در یک دنیای سه بعدی پر از رنگ خواهد افتاد. 
Ghost Giant ساخته‌ی شرکت سوئدی Zoink Games است که پیش از این بازی‌هایی مثل Flipping Death و Fe را منتشر کرده بود. Ghost Giant یک داستان معمایی بسیار جذاب به صورت واقعیت مجازی است که در آن شما باید با کمک یک دوست خیلی بزرگ به زندگی خود سرو‌سامان دهید. این بازی در یک مکان تخیلی به نام سان کورت انجام می‌گیرد و لوییس تنها کسی است که قادر به دیدن شماست. 
در شمارش معکوس E3 تا به حال برندهایی نظیر Tetris Effect و  Twin Wood و همچنین Days Gone معرفی شده‌اند. کنفرانس خبری سونی در تاریخ 21 خرداد خواهد بود. یک بازی دیگر نیز باید تا پیش از این تاریخ معرفی شود. 
پیشنهاد ما این است که اگر کنسول Playstation VR را دارید حتماً  Ghost Giant را امتحان کنید. البته هنوز هیچ صحبتی درمورد تاریخ انتشار و جزئیات بیشتر نشده است. 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف همراهی کنید:

کانال تلگرام با آیدی faceitmag@

توییتر با آیدی faceit_ir@

اینستاگرام با آیدی faceit_mag@

کانال سروش با آیدی faceit_mag@

 

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید