SDD جدید شرکت سیگیت مخصوص ایکس‌باکس‌وان

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 21 خرداد 97 ساعت: 10:00:00


E3 2018، یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای گیمینگ در دنیاست. در حالی که معرفی‌های بازی‌هایی که در طول امسال در طی این مراسم معرفی شدند ما را هیجان زده کرده‌اند اما این نگرانی را نیز پیش آورده‌اند که با حجم سنگین این بازی‌ها چه کار کنیم که فضای ذخیره‌سازی روی کنسول ما تمام نشود؟ 
خوشبختانه در این مراسم شرکت سیگیت یک درایو حالت جامد جدید معرفی کرده که به طور خاص برای کنسول‌های ایکس‌باکس‌وان طراحی شده است. درایو حالت جامد ایکس‌باکس Game Drive در ظرفیت‌های 2ترابایت، یک ترابایت و 500 گیگابایت موجود خواهد بود. روی دستگاه 2 ترابایتی شما می‌توانید بیش از 501 بازی دانلود شده را ذخیره کنید. 
درحالی که درایوهای هارد اکسترنال روشی عالی برای گسترش حافظه است ممکن است بازی‌ها از طریق آن‌ها با سرعت پایین‌تری بارگذاری شوند. خوشبختانه درایو حالت جامد ایکس‌باکس سیگیت می‌تواند بازی‌ها را به داخل کنسول براند تا در کمتر از دو دقیقه نصب شوند. 
درضمن سرعت خوانش و نوشتار آن نسبت به یک درایو سخت استاندارد سریع‌تر است و شرکت سیگیت قول داده که عملکرد این درایو اکسترنال این حس را به شما می‌دهد که گیم‌ها از طریق درایو سخت داخلی کنسول اجرا می‌شوند. تنها نکته‌ی منفی این است که درحالی که این درایوهای حالت جامد آنقدر کوچک هستند که در جیبتان جا شوند اما قیمتی بسیار بالاتر دارند. 
درایو حالت جامد ایکس باکس Game Drive تابستان امسال در امریکا منتشر خواهند شد اما هنوز حرفی درمورد انتشار بین‌المللی آن به میان نیامده است. قیمت آن در امریکا 150 دلار برای ظرفیت 500 گیگابایتی، 300 دلار برای ظرفیت 1 ترابایتی و 600 دلار برای ظرفیت 2 ترابایتی است. 

کانال تلگرام با آیدی faceitmag@

توییتر با آیدی faceit_ir@

اینستاگرام با آیدی faceit_mag@

کانال سروش با آیدی faceit_mag@

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید